Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor legyen kézenfogva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legyen kézenfogva járás? (16 fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok és nemsokára elhívom randizni nem tudom hova lenne érdemes(pl sétálni, mekibe, mozi vagy bármi).

És a kézenfogva járással mi a helyzet azt hogy vagy mikor érdemes elkezdeni? Vagy ez hogy van?

És hogyan kérdezzem meg hogy él jönne e velem. Mondjam e hogy randi ez nehogy azt higgye hogy csak valami baráti tali bár tudja hogy nem barátként tekintek rá.



2020. aug. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha ugy erzed, hogy “eljott a pillanat”. Tudom, ezzel most nem mesz sokra, de ha pl egymas mellett ultok egy padon, es meg kicsit oda is tartja a kezet, akkor fogd meg, esetleg smárold le. Ezután már mehet kézenfogva. Vagy hasolnó eset, ha sétáltok, és ilyen “feltűnően” egymás mellett van a kezetek, akkor fogj rá, illetve ha szégyenlős vagy, először csak érj hozzá, és a reakcióját nézd. Ha elhúzza, akkor hagyjad, esetleg fog arra, hogy pont egymásnak lengett séta közben, ha meg hagyja, akkor fogd meg. Lényeg, hogy ne bonyolítad túl. Ja és ne Mekibe menjetek xd séta, park stb sokkal jobb.
2020. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Jaj ez olyan cuki, szorítok nektek. :D

Ez "érződik a levegőben". Ha együtt töltöttetek egy délután mondjuk a városban, és közben egymás hangjára találtatok, te is jól érzed magad, a lányon is látod, hogy mosolyog, boldog, nem feszélyezett, akkor mikor kíséred haza, megfoghatod a kezét. Az első randinak semmiképp ne csak a mozi legyen, mozi után üljetek be valahova mindenképp. Bár én önmagában feleslegesnek tartom első randikon a mozit, mert úgyse lehet hasznosan a másikkal tölteni az időt.

2020. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Moziba ne hívd el!

A nők szeretnek beszélni, szal inkább Meki vagy fagyi vagy bármi, ahol tud süketelni.

2020. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első randin tényleg ne mozi legyen, vagy legalább előtte/utána üljetek be valahova beszélgetni, ilyenkor az ismerkedés meg a beszélgetés a lényeg.

A kézfogás ahogy jön. Mi a barátommal pl. első randin vettünk egy kávét és leültünk egy parkban beszélgetni, megcsókolt, aztán úgy gondoltuk, sétálunk egyet, közben megfogta a kezem.

2020. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És a szerelem vallással mi legyen? Akkor gondolom azt is érdemesebb pl séta közben mint interneten.

És hogy vallják szerelmet?

2020. aug. 26. 23:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy vallomás nem szükséges. A kézenfogás, pláne egy csók már egyértelmű lesz neki. Ha ezeket pozitívan fogadja, akkor meg megbeszélitek, hogy hogyan legyen tovább.
2020. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!