Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan működik ez a kézen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez a kézen fogásás járás fiúval/lánnyal? 19 /F

Figyelt kérdés
Fiúként megkérdezi, hogy foghatom a kezed? Vagy mi? Hogyan működik? Vagy megkérdezi a partner, hogy leszel a barátom/barátnőm?

2018. szept. 27. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezel semmit, hanem hagyod, hogy leszálljanak a golyóid és megfogod a kezét.


"Leszel a barátnőm?" kérdés pedig nem azonnal játszik, pár randi után, mikor már az első csók is elcsattant.

2018. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez gyakrabban úgy szokott menni, hogy egymás mellett van a kezetek és addig ütközik össze míg az egyik félt nem kezdi bosszantani és inkább megfogja a másik kezét

(ez a sunyi)



van mikor csak szimplán megfogod

(ez a merész)


és van mikor megkérdezed, mi lenne ha??

(ez a félénk)

2018. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

~Első (azaz a jelenlegi) párommal 18 évesen, második randin~

Sétáltunk, rengeteget. (Baktattunk. Egymás mellett) Majd leültünk egy padra, meg akart csókolni, paráztam,közöltem, hogy szomjas vagyok, ezért felpattantam, megkerültem a padot, hátat fordítottam, és bejelentettem, hogy iszok, ne nézzen ide. (??????) Miután befejeztem, megfordultam, és megkérdeztem, hogy, “na, megyünk?”

Persze. Felállt, elindultunk. Egyszer csak megtorpantam. Elgondolkoztam. (Előttem volt, szembe velem 1-1,5 méterrel) És behajítottam a kezem a “közösbe”. Ezt úgy kell elképzelni, hogy mint amikor a lónak adod az almát, tenyérrel felfele, bamm, kettőnk közé. Ránéztem a páromra, ránéztem a kezemre, megint a páromra. Megfogta, de azóta is sokszor feljön ez a dolog, hogy mégis miért?!😂

Ennek már 3 éve, és holnap lesz + 1 hónapja.

2018. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!