Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak játszik velem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem, vagy egyszerűen lassan haladunk?

Figyelt kérdés

Írtam már egy kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Végül írtam neki, beszélgetünk azóta is. Múlt hétvégén mind a ketten részt vettünk egy három napos fesztiválon, ahol kézen fogva mászkáltunk, és teljesen úgy viselkedtünk, mintha együtt lennénk. Igaz, még nem csókolt meg, de ez lehet azért is, mert én mindig zavarba jöttem a megfelelő pillanatban és elkezdtem beszélni, hogy megtörjem a csendet.

Aztán kedden és szerdán már csak én írtam neki, néhány mondatot beszéltünk csak. A hét második felében vártam, hogy írjon, aztán szombatra már úgy voltam vele, hogy veszett ügy. Tegnap viszont rám írt, mintha nem maradt volna ki egy fél hét. Nem tudom mit akarhat, nem kérdezett rá, hogy találkozunk-e, viszont utalt rá, hogy az érettségi szünet alatt végig elutazom-e. Azért lehet, mert nem gondolja komolyan, vagy csak nem akarja elsietni a dolgot? Már teljesen összezavarodtam, nem tudom mi is van köztünk. Vélemények? 16/L 18/F



2017. máj. 7. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak játszik veled. Ha komolyan képes napikig nem irni, aztán úgy csinálni mintha mi sem történt volna.

De ha neked ő komolyan számít rá kérdezhetsz. Persze nem fix h igazat ir, majd de kiindulhatsz valamiből.

2017. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!