Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elitélni való ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elitélni való ez?

Figyelt kérdés

randizom egy pasival, minden szuperül alakul. csak egy baj van:van barátnője. akivel szakítófélben van ugyan.

ezt nemrég tudtam meg és nagyon

kibuktam emiatt először. de mivel nagyon jól érzem magam,felhőtlenül boldog vagyok, kikapcsol mellette az agyam és semmi sem szar vele .. annyira nem zavar már semmi, hogy az sem érdekel, hogy lehet csak szeretője leszek.



2020. szept. 10. 21:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

hagytam a francba, mert kiderült róla jó pár aljas dolog..

nagyon bejött az elejen, jó volt vele, de hazugság volt hazugság hátán.

a csajat sajnálom, azóta is látom őket együtt.. szívem szerint figyelmeztetnem kivel van együtt, mert egy vicc a pali az tuti. de az is lehet meg is érdemlik egymást

2020. nov. 29. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!