Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom megállapítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom megállapítani hogy nem csak megfektetni akar?

Figyelt kérdés

Szoval randizok egy fiuval, Nagyon kedves es figyelmes eddig, viszont eddig nekem eleg sok csalodasom volt, mindig csak lefektetni akartak es nagyon bennem van hogy most is ez fog tortenni. Szkeptikus vagyok es oszinten szolva lelkesedni se tudok mert felek elhagy, stb.

Nekem o lenne az elso szexualis teren is es nem szeretnem ha kihasznalna. Kapcsolatom sem volt meg

Fogalmam sincs ...hogyan bizzak meg benne, illetve honnan tudjam hogy nem csak szexre megy?

Tapasztaltam mar olyat aki mindent osszehazudott, elhitetetett velem, csak hogy elerje a celjat, es majdnem sikerult is neki


Tudom hogy minden embert uj emberkent kell kezeljek, de nagyon nagy a felelem hogy o is olyan mint az eddigiek

Randizunk, egyelore minden nagyon jo utemben halad, de felek nem erti majd meg a szuzesseg kerdesem...

18:L



2020. szept. 20. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Akkor randizz, ha már felnőttél! Úgy tűnik, korai ez még neked.
2020. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves #1 eleg sok randin tul vagyok, fel vagyok nove, es tudom hogy a szexualitas hozzatartozik egy kapcsolathoz, csak tudod van aki nem var egy hetet se , de latom te ezt nem erted
2020. szept. 20. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor fog kiderülni, ha oda kerül a helyzet.

Te nyilván később akarod majd, ha megérti és türelmesen vár, akkor nem lesz gond.

2020. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én kb egy évet várnék, ha addig veled marad akkor valószínű hogy nem kihasználni akar.
2020. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

A mai vilag felgyorsult... Én kb 2 hónapot várnék. Ha nagyon szerelmes vagyok, akkor max 6, de látnom kéne rajta, hogy nem hülyít... De nem ítélem el azt se, aki az 1. Héten...

Szerintem amúgy a szüzességet már túlbecsülik. De ez egy másik kérdés lenne...

2020. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne határozz meg időt, ameddig várni akarsz, mert az így nem a másikról, pontosabban nem a kapcsolatról szól! Találkozzatok gyakran, ismerjétek meg egymást!

Tehát ne az időtartam, hanem a kapcsolat mélysége és az érzéseid határozzák meg a döntésedet! Sajnos sosem lehet biztosra menni, midig benne van, hogy tévedsz.

2020. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

2-3 randi után, nyugodtan felhozhatod ezt a témát. Mondd el, hogy te egy ideig szeretnél lassan haladni. Első pár hónapban maximum petting, orális szex, hogy megismerjétek egymást fizikailag is. :)


Akinek meg ez nem tetszik, az mehet amerre lát. :D

2020. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret meg fog téged érteni es vár. Mond,hogy egy par honapot várni szeretnél vele és a problémadat is elmondhatod neki szerintem,de varhatsz is vele egy kicsit. De ha sose beszélsz vele erről mindig benned lesz ez a szorongás.
2020. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!