Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a lányokat. Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a lányokat. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy egy lánnyal beszélgettem, és úgy látszott, hogy ő is úgy érez, ahogy én. Gondoltam, hogy jó ötlet lenne elhívni őt egy randira, ezért megtettem. Itt kezdődött a gond. Másfél órát vártam rá, de nem jött. Azt mondta, hogy (kolis) a tanulószoba előbb kezdődött, ezért nem tudott eljönni. Másnap már nem is válaszolt az üzeneteimre. Ui: A poén benne az, hogy míg beszélgettünk olyanokat mondott, hogy tetszem, kedves, cuki vagyok, és szívesen találkozna velem. 17/F

2020. okt. 3. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki, csak hitegetett és emellett még gerinctelen is, hogy nem colt képes ezt megmondani. Hagyd a francba, ne foglalkozz vele többet.
2020. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt neked kell pasinak lenni és mondani, hogy na ezt veled nem. Ha nem teszed meg folytatni fogja.
2020. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy lehet csak félt
2020. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Játszadozott veled, egyértelmű

Ez nem nemfüggő, a pasik is szeretik ezt játszani. Velem is hasonló történt, csak még a taliig nem jutottunk el

2020. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Szeretik húzni a pasikat.
2020. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a csajt hagyd. Mégis mi akadályozta meg benne, hogy a tanulószoba kezdete előtt felhívjon vagy legalább írjon és lemondja időben, hogy ne kelljen potyára várnod másfél órát?

Az meg a legalja, hogy ezek után még ő sértődik meg és nem ír vissza. Ha nem jössz be neki, azt is megírhatná normális stílusban. Ha már a randinál nem tisztelte az idődet, hát legalább azután legyen benne ennyi.

Mindezt úgy mondom, hogy nem évtizedekkel vagyok idősebb nála/nálatok, csak néhány évvel.

2020. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!