Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem merek lányokat megszólítan...

Nem merek lányokat megszólítani, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom miről beszéljek, nagyon zavarban érezném magam ha egy ismeretlen, nekem tetsző lánnyal kéne beszélnem.


Azon gondolkozom hogy a lányok elvileg megbízható hosszú távú kapcsolatokat szeretik. De egy egyszerűbb, csendesebb fiúval még sem szívesen jönnének össze.

Attól félek sosem fogok barátnőt, vagy ha igen akkor vele nem biztos hogy igazán fogjuk egymást szeretni.


Lányok, milyen fiúkkal nem jönnétek össze semmiképp?


2020. szept. 14. 23:29
 1/5 anonim válasza:

Férfiként mondom, a legjobb amit tehetsz, hogy megszólítasz lányokat.


Egyébként ami a nőkről a fejedben él az nettó sztereotípia. Sokkal több köztük a perverz dög, mint a jókislány, csak az változó, ki mennyire nyíltan az.

2020. szept. 14. 23:38
 2/5 anonim válasza:
Mondjuk vegyél erőt magadon
2020. szept. 15. 00:22
 3/5 anonim válasza:
Igyál meg 2-felest.
2020. szept. 15. 04:56
 4/5 anonim válasza:
Nézz videókat erről youtube-on. Sikerre hangolva, Tanulom magam pl 2 baromi jó csatorna, ahol tényleg tudsz magabiztosságot szerezni. Ez nem csalás, nekem is összejött, de időt kell rá szánnod (nekem fél év kellett a nulláról)
2020. szept. 15. 07:21
 5/5 anonim válasza:
Szólíts meg lányokat. A többi az csak rizsa, semmi nem fog változni tőle. Amúgy mi bajod lehet? Nem esznek meg, nem ölnek meg, nem visz el a rendőrség. Senki nem kvantumfizikáról fog beszélgetni a buszmegállóban.
2020. szept. 15. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!