Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire taszító az, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszító az, hogy a bőröm pattanásos? F

Figyelt kérdés

Milyen sokat nyom a latba a pattanásos bőr ha vonzalomról beszélünk? Már első ránézésre is lehet-e ez egy instant "turn-off" a lányoknál (pl. suliban/bulikban/baráti társaságban).


A homlokom és az orcám tiszta, viszont az állam és az állkapocsvonalom be van gyulladva. (Sajnos genetikailag zsíros a bőröm, és a pattanásokkal is küzködöm már egy ideje, hiába használok orvosok által felírt kenőcsöket meg gyógyszereket, már sok ételt el is hagytam (csoki, tejtermékek, gyorskaja, üdítők.))


18/F



2020. okt. 18. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Hát nekem vannak pattanásaim, de nem éreztem volna, hogy emiatt valaki offolt volna. Igazából szerintem lánytól függ, de ha a természeted tetszik neki, akkor ez nem lehet olyan ok, hogy emiatt ne jöjjön veled össze.

16/f

2020. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Krémek nem használnak. (vagy csak egy kicsit, de csak a kezelt területen)


Gyogyszert kell szedned, sok honapig.

2020. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nálam nem lenne hátrány, inkább előny, mert olyan lenne, mint én😅
2020. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is régóta szenvedek a pattanásokkal, bőrgyógyásznál is voltam. Nekem nem igazán segítettek a bőrgyógyász által felírt kenőcsök, és hiába hagytam el pl. a gyorsételeket, nagyon sós és édes dolgokat, nem igazán számított.

Amit kipróbálhatsz talán, főleg, ha nagyon zsíros a bőröd, azok a BHA-s hámlasztók, mint a Geek&Gorgeous Cheer up-ja. Emellett valami jó hidratáló is segíthet. És rengeteg víz.

Őszintén szólva ha tudom, hogy tesz azért, hogy elmúljanak, és nem csak tojik rá, nem igénytelen, akkor nem zavar. Hisz nem ő tehet róla, főként genetika.

18L

2020. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Irány a kozmetológia!
2020. okt. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Fiúknak lent is szoktak lenni kis pattanások.
2020. okt. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tiszta a bőröm, de egyáltalán nem zavar a fiúkon a pattanás. Picit "rosszfiússá" is teszi nekem őket, úgyhogy belegondolva inkább szimpatikus. 😀 De lehet csak én vagyok így vele. 😂 23/L
2020. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!