Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiú leszólít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú leszólít titeket akkor menyire zavar ha pattanásos (akár nagyon is)? Nagyban csökkenti az esélyeit annak hogy igent fogtok mondani egy randira? 16/F

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Erre azért szerintem te is tudhatod a választ, hogy elég nagy hátrány.
2019. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem zavrana senki sem tökéletes. Nem csökkenti az esélyét.

16L

2019. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az számít milyen dumaval szolitod le őket. Mivel szolitanad le?
2019. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, nekem is vannak pattanásaim :)
2019. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég szerencsétlen a bortipusom, és olyan pattanásaim vannak amivel a bőrgyógyász se tud mit kezdeni. Ezután ki vagyok én, hogy ezért elutasítanak valakit?

16/L

2019. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egész kisugarzása a lényeg . Emiatt nem utasitanek el senkit sem . Foleg hogy en is rettenetesen küzdök az ekcémammal tudom milyen érzés mikor nem tudsz ellene tenni semmit . Szóval ez ne állitson meg semmiben . Mit veszithetsz? Maximum nemet mondd . De nem az az egyetlen egy lany van a foldon hidd el
2019. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tökre attól függ hogy emellett ápolt-e. Nekem nagyon szerencsétlen bőrtipusom van, és valószínű hogy allergiás vagyok vmire, ezért jelenleg újra vannak pattanásaim, de látszik az arcomon, hogy le van tisztitva mindig.

De alapvetően nyilván előnyként nem lehet említeni.

18/l

2019. jan. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egyebkent latszik hogy nincs elhanyagolva megvan az alapveto higenia es latszik h ad magara akkor nem csokkenti az "eselyeket" ( habar ha valaki random leszolit az utcan es elhiv randira nemet mondanek de az elso benyomastol fuggoen interneten keresztul szivesen beszelnek vele akkor majd kiderul hogy mi is a helyezt xdd :DD)


16/l

2019. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!