Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó helyek Kecskeméten első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó helyek Kecskeméten első randira? :/ (18 év alatt, szóval alkohol ivós/bulizós helyeket ne mondjatok légyszi)

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez bárhol lehet, attól függ hogy te milyen ember vagy...akár a főtéren egy séta...vagy a Malomban a Mekibe...esetleg az El Bandiba😌


Számtalan lehetőség van, és bármelyik beválhat, nincs egy olyan hely,ahol mindenkinek sikeres lesz.


És attól is függ a jó randihelyszín,hogy a randipartnered milyen :)

2020. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kávézó tökéletes 1. randihoz.
2020. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi piknikezni mentünk a dombhoz. Vittem kaját (amit én csináltam), egy nagy plédet, vizet. :) Sétáltunk, beszélgettünk, majd leültünk a fűbe kajálni. :D Mondjuk az nyáron volt. 2. randira meg elmentünk a vadaskertbe, utána közöltem, hogy kicseszett melegem van kint úgyhogy felmegyünk hozzám. :D
2020. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Hat ez igy oktober vegen eleg erdekes lenne...
2020. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vadaspark nyitva van most is, egyébként ha nem esik akkor nincs olyan rossz idő, hogy ne lehetne kiülni kajálni a dombhoz, vannak ott rendes padok is asztallal ha jól emlékszem. :) De egy sima séta is jó lehet, utána beülni valahova egy forraltborra vagy teára. :)


Sajnos még nincs hó, pedig akkor tényleg szép az a környék. :D

2020. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!