Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem vágom, mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágom, mi legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 4 hónapja járunk de soha nem szokott keresni se suliba se messengeren ha én nem teszem, szerintetek? Beszéltem róla finoman hogy örülnék ha kicsivel többet hozzátenne de nem igazán érzek változást. Szexuálisan is elég laza szinten vagyunk jó ez így? Persze neki én vagyok az első de annyira passzív minden téren hogy lehet otthagyom. Persze csókolózunk meg nála fogdoshatom a hatsojat meg a melleit(ruhában) de elég passzív lány. Nem a szexuális dolog a nagyobb baj, mondta hogy aval tudok még várni de más téren se látom a lelkesedést rajta, pedig ismerem és tudom hogy szeret.

Mi a véleményetek?



ápr. 14. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

"soha nem szokott keresni se suliba se messengeren "


Akkor nem jártok. Dehogy szeret.

Felejtsd el.

ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a szakítás nagyon drasztikus lépés lenne. Első kapcsolat, bizonytalan mindenben, legyél kicsit türelmes. Ha hosszabb távon sem változik, akkor is először beszélj vele sűrűbben erről és csak aztán szakíts.
ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
De ha magától nem keres akkor ez nem párkapcsolat. A kölcsönös érdeklődés egy kapcsolat alapja, vagy én élek rossz bolygón?
ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Én pl.szeretem ha egy jó fèl évig a pasi keres, udvarol, stb…úgy vagyok h nehogymàr èn menjek, ha kellek neki 😃
ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen negyedik csak hogy o kezdemenyezett.Amugy ha mar itt tartunk akkor en nem kellek neki? ertem mit akarsz de nem csak egyedul vagyok a kapcsolatban
ápr. 16. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, beszélj vele többször erről! Ha sokszori beszélgetés után sem változik a helyzet, akkor el lehet gondolkodni egy esetleges szakításon.
ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Hozzáteszem, akkor sem kell azonnal otthagyni, először elég beharangozni. Lehet pont az indítja el a változás útján, hogy meg akar tartani téged.
ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Kellessz neki de nagyobb az szója Sztem. Enis hasonlo vagyok 🥲Sajnos
ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egoja*
ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kivagnam egyböl az ilyet
ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!