Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá, egy ismeretle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá, egy ismeretlen lányra?

Figyelt kérdés
Halihó, facebook feldobott nekem egy lányt ismerős ajánlásba aki nagyon tetszik nekem ráadásul válogatós vagyok nagyon. 2hete(kb) Bejelöltem és aznap vissza jelölt, és nem tudom hogyan írjak rá, hogy ne legyek nyomulós vagy tolakodó, nem egy iskolába járunk, ráadásul ahova én járok suliba ottnincsenek lányok. Szóval tanácstalan vagyok, még sose volt nekem barátnőm, nagyon szépen köszönöm aki segít, nem szeretném elszúrni :)

2020. nov. 3. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha bejelölés után 2 héttel még nem vetted fel a kapcsolatot vele, már elszúrtad.
2020. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. nov. 3. 23:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Most tök szomorú lettem 😐
2020. nov. 3. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha ezt gyakorin kell megkérdezni, szerintem rá se írj, csak be fogsz égni a csaj meg elutasít
2020. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehet tanácsot kérni? Manapság bunkónak divat lenni?
2020. nov. 3. 23:33
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Írj privit
2020. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 nem erről van szó. Ha minimális kreativitás is van benned rá tudsz írni valamit. Csoda hogy tudsz egyedül levegőt venni.
2020. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké legyen igazad, csak tudnám minek válaszolsz ha negativan nyilvánulsz meg.
2020. nov. 3. 23:42
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kerdezo!

Elnezest kerek az elozo valaszolo neveben is (szegeny lelek). Engedd meg hogy en valamicsket segitsegedre legyek. Irj neki oszinten, ne vess be csajozosszoveget, es az jo ha megemlited ha netalan tan jobban tudsz kibontakozni eloben, igy talalkozzatok. Ram is igy irtak, es jobban tetszett, mint valami ragorcsolos vagy 100 lanynak ugyanezt kuldom el' uzi

Csak lazàn, aztan remelem be is jon a dolog. Meg te neki

Hajra;)

2020. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kérdezd a hobbijairól, meséljen magáról, te is mesélj neki magadról. Sulival kapcsolatban csak pár kérdést tegyél fel, mert az unalmas sablon téma. 4-5 napnál többet ne beszélgessetek néven, hanem hívd el valahova. Majd írd ide, hogy mi a helyzet, mi lett belőle, kíváncsi vagyok.

Nem könnyű helyzet ez, Hajrá! ;)

2020. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!