Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy ismeretlen lányra facebook-on? Ès hogyan kezdjem el vele a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Tudom fb kell ismerkedni de akikel nem egy helyen lakom... van egy lany akit be jelöltem mar vagy 2 hónapja de nem beszèltūnk mèg ès rá szeretnék írni, aza jó hogy vissza jelölt de nem tudom hogyan irjak ra es mivel folytasam a beszelgetést mert nem vagyok csajozoz tipus, nem vagyok valami beszedes :( köszönöm előre is :)

#Lány.ismerkedés.szerelem
2018. ápr. 30. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami gyenge dumát is lökhetsz, ha bejösz neki, hidd el díjazni fogja. Mondjuk valamo olyat, hogy "Szia! Megláttalak Facebookon és nem tudom megmagyarázni magamnak, hogy lehet egy lány ennyire szép." Jó ez tényleg a legbénább szöveg, csak rá akarok világítani arra, hogy ha ő úgy akarja, hogy legyen esélyed, nem kell a legjobbal előállni.
2018. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Clíffe válasza:
A mai világban a lányok már az ismerőseiket is megtagadják. Facebookon hiába írsz normálisan, ha elküld a francba. Max, akkor van esélyed nála, ha kigyurt vagy és van legalább 200 like a képeiden. Sajnos ilyen visszaesett világban élünk.
2018. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek zaklatsz lányokat ott?? Nyomi!!!!!!! A facebook arra való hogy az ismerőseiddel tartsd a kapcsolatot!
2018. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!