Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek, urak! még is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, urak! még is hogyan szólítsak le nekem tetsző lányokat?

Figyelt kérdés

Egy kis dokumentáció jó magamról 🙂

Külsőleg egy mások szerint jó megjelensu fiatal ember lennék ezt nem csak rokonok mondták!

Vékony vagyok minimális izomzattal, bár ez ruhán nem tudom ,hogy mennyire látszódik!

Jól fesult frenetikus haj stílus, kis is vakszot is teszek rá

Mások szerint kedves arc mosolygós


Kedves vagyok, de nem mindenkivel aki nekem szimpatikus csak azzal

Ha nem tetszik valami azt finoman közlöm az iletovel

Udvarias vagyok ,az idősekel és a lányokal

Humorosnak mondanám magam ,bár néhányszor csöndes

Vélem lehet kicsit komolyab és komolytalan dolgokról társalogni

Szeretek a szabad ég alatt edzeni akar barátokal vagy egyedül

16 eves fiú vagyok és szeretek olvasni olykor alvás elöt


Szóval első kérdésem az lenne ti járnátok ilyen fiúval mint én

mit mondják a lánynak nem szövegre gondoltam

Mert az olyan gaz ha ilyeneket mondanék "Szia cica" "nem fájt a lábad mer egész nap te jártál a gondolataimban"


Szóval lányok ti minnek örülnétek ha oda menne egy szamotokra szimpatikus fiú?



2020. dec. 24. 04:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak, ha őszinte.

"Szia, ne haragudj, hogy zavarlak, de megláttalak és nagyon megfogott a ... (hajad, mosolyod, stílusod, szemed bármid)."

Ha a csajnak is szimpatikus vagy akkor ő is viszi tovább valamivel a beszélgetést.

2020. dec. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne néz hülyéknek kedves !

nem most jöttem le a falvédőéről...tisztwld a nőket nem min1ik olyan amit te mondasz....es kíváncsi lennék ,hogy neked bevált ez a módszer normális lányoknál

2020. dec. 24. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én nőként mondom neked. Ha valaki pl. megtetszik egy buliban először meg kell hívni valamire és utána beszélgetni vele. Elmondom neked a női titkunkat egyfolytában túl gonoldjuk a dolgokat, plusz dolgokat képzelünk bele. Pl. ha meglátlak egy lánnyal a kocsidban automatikusan azt hiszem, hogy a barátnőd. Szóval ha beszélgetek és meg van az elérhetősége mond el a közeli rokoni kapcsolatokat. Bocsánat a kitérőért visszatérve a kérdésedre. A lányok szeretik ha a fiúk lépnek szóval, ha ügyesen megy a beszélgetés, akkor kérd el mielőtt elmenne a buliból. Ha valami platformon megadja a nevét te írj rá, szeretjük ha ti kezdeményeztek. Ezek után menni fog minden, mint a karika csapás. Sok szerencsét hozzá! Ha bármi kérdésed van tedd fel nyugodtan.
2020. dec. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a kedvességedet!
2020. dec. 25. 09:53
 5/6 A kérdező kommentje:
De figyi én úgy gondoltam ,hogy pl tescoba vagy buszon de nem buliba , mert nem szeretek bulizni 😔🤭
2020. dec. 25. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én voltam a #3 és én köszönöm, hogy egyáltalán vissza reagáltál. Tegyük fel mész a Tescoba és meglátsz egy lányt, aki nem ér el valamit a polcon. Simán odamést leveszed neki és elkezdtek beszélgetni. Bevallom az egyik barátnőmet a Tescoba több alkalommal is megpróbálták felszedni kevés sikerrel. Pl.: Nem fájt amikor leestél a mennyből? Meg ilyen dumákkal. Ezeket nem nagyon ajánlom neked max. ha már mélyebb a kapcsolatotok. Remélem tudtam még segíteni! Továbbra is áll az ajánlatom, ha kérdésed van írj.
2020. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!