Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor és hogyan mondjam el az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan mondjam el az új barátomnak hogy beteg vagyok? (Részletekért lejjebb)

Figyelt kérdés
A lényeg hogy egy ritka genetikai izomsorvadásom van és még sosem voltam párkapcsolatban igazából emiatt. Még nem vagyok tolószékben de egyre gyengülök és kb 5 évem van hátra a tolószékig. A sráccal most találkoztam és eddig volt 5 randink. Sajnos el kell mondanom neki mindenképpen mert amúgy nagyon látszik hogy a sétálás vagy a lépcsőzés megerőltető és hogy nem bírok dolgokat megcsinálni. Nem az a probléma hogy nem fogadna el hanem hogy rosszul reagálna + nem akarok neki ilyen görcsöt okozni. Meg ő az a típus aki nagyon aggódna. Én egy hónap múlva gondoltam neki elmondani, ha addig nem bukik ki a dolog.

#betegség #tanácstalanság #újkapcslat #mikor mondjam el
2021. jan. 4. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd el neki minél hamarabb. Add meg a választás lehetőségét a legkisebb fájdalom okozásával.
2021. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is sajnálom hogy ez történik veled.

Másodszor, már az elején el kellett volna mondanod neki, mostmár rosszabb a helyzet, mert már valószínűleg belédszeretett, így elég nehéz lesz feldolgoznia ezt.

Szóval a tanácsom az hogy amint lehet mondd el neki.

2021. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp minél előbb mondd el neki!
2021. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok erőt és kitartást kívánok Neked!

Megértem, hogy nem ezzel kezdtél az ismerkedés legelején. Viszont szerintem a saját és az ő érdekében is jobb, ha elmondod neki minél előbb. Minél előbb megtudja annál könnyebben feldolgozza. Ugyanakkor, ha azt az utat választja, hogy mégsem akar melletted így kitartani, legalább előbb kiderül, hogy nem számíthatsz rá...ergo Te is kisebbet esel.

Kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgaitok!

2021. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is minél hamarabb mondd el!
2021. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én azért gondoltam hogy minél később, mert nam akarom hogy úgy nézzen rám mint mindenki más aki megtudja, hogy beteg vagyok. :(


És szerintetek hogyan mondjam el? Mármint 2 opció van vagy úgy ahogy vannak a dolgok elmondok mindent, vagy elbagatellizálom és aztán később jön rá, hogy ez sokkal rosszabb mint mondtam. Bár ha már elmondom akkor szerintem teljesen őszinte leszek. Vagy nektek erről mi a véleményetek?

2021. jan. 4. 15:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el egyben. Nagy sokként fogja érni, de még mindig jobb, mint azt mondani, hogy van valami apróság, aztán X idő múlva hopp, számára is kiderül, hogy mégsem olyan apróság.
2021. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen legyél vele őszinte kérlek. Mondd el a dolog súlyosságát, és azt is hogy mit érzel ezzel kapcsolatban.
2021. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne bagatellizáld el. Mindent őszintén mondj el neki. Ha nem vagy vele teljesen őszinte, az később vissza fog ütni.
2021. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha beszéltél vele leírhatod ide mit mondott. Szurkolok!
2021. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!