Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segítség! Azt érzem, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Azt érzem, hogy a barátomnak teljesen megszüntem Éppen beteg vagyok, az volt a válasza, hogy oké. Belszélgetek vele de csak videót néz, a kérdéseimre nem válaszol, csak nyög. Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat

2015. szept. 19. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak nyög -> mi?


Hany évesek vagytok?

2015. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ezt nem érzem felelősség teljes viselkedésnek. Nem törődik veled. Aki meg nem törődik a másikkal, emberszámba sem vesz, az valószínűleg nem vagy fontos neki egy cseppet sem. Én megmondanám a helyedbe, hogy nem vagy vele boldog. Ha nem lép semmit, szakíts vele!

Jobb embert érdemelsz magad mellé.

"Jóban, rosszban, kitartok a másik mellett" - ez lenne az alap, egy kapcsolatban.

Úgy tűnik a jóban működik csak. (vagy talán az se?)

24/F

2015. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt nyögi, hogy aha oké semmi mást .

Nem tudom mit csináljak, azt sem tudom mennyire szeret

2015. szept. 19. 23:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerinted milyen barát az ilyen?


Amúgy meg jobbulást, gyógyulj hamar meg :)

2015. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lassan 17 mindketten
2015. szept. 19. 23:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy idegen elöbb mondja :'(
2015. szept. 19. 23:32
 7/8 A kérdező kommentje:
A legrosszabb, hogy lekoppintott, mert fel szeretné hívni az apját, és már majdnem háromnegyed órája beszélnek, tudom nagyon nehéz eset vagyok, de akkor se legyek már ennyire mindegy
2015. szept. 19. 23:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Na mi lett a vége?

Én (ha lenne barátnőm.. kappa) bármilyen nyálas, mikor mondaná hogy rosszul van, az lenne az első kérdésem, hogy mit tehetnék az érdekében, hogy jobban legyen. :)


Ő miért nem kérdezett meg, foglalkozott veled?

2015. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!