Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csókolózásnál mennyire zavaróa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózásnál mennyire zavaróak a fog "Problémák"?

Figyelt kérdés

Oké szóval soha nem csókolóztam még és van időm ilyeneken gondolkodni,légyszi ne kövezzetek meg ezért. :D


Nekem speciel mélyharapásom van,és gondolkodtam azon hogy mennyire lehetnek zavarók az ilyenek.


Esetleg valakinek tapasztalat/vélemény?



2021. jan. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Észre se fogják venni! :)
2021. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aggodalomra semmi ok, ha jó a technikád akkor nem fog akadályozni a mélyharapásod :)
2021. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mélyharapásom van, úgyhogy elhiheted, ha csak nem fogod harapdálni az illetőt, akkor nem fog különbséget érezni

U.I: ne harapdáld

2021. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog
2021. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet Hulyeseg meg nem tudom hogy ez hogy jött idde, de nekem nagyon szép fehér egyenes fogaim vanak visszont eskü örülnek ha fogszabalyzos lennék, tudom hogy te nem vagy az..meg mielot valaki írna...😅
2021. jan. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!