Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt már "rossz"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már "rossz" csókotok (olyan csókotok, amit nem élveztetek)? Mi volt a baj? Meséltek róla?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt megvolt az első csókom, akkor még úgy gondoltam, komoly kapcsolat lesz belőle, azóta meghalt az ügy. De valami nem stimmelt, nem élveztem a csókot, és most nem igazán bírok mit kezdeni ezzel a ténnyel. Őszintén szólva eddig azt hittem, a csókot mindenki csak élvezni tudja (a baráti körömben is mindenki mámorban emlékszik vissza az elsőre). Veletek volt már ilyesmi?

2018. ápr. 17. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Igen, vannak szörnyű élményeim. Amikor kb könyörög minden procikad hogy azonnal hagyd abba és vegye ki a nyelvét a szadbol. Többféleképpen szeretek csokolzni, hol vadabban, hol erzekibben, de semmiképp sem úgy mint pl egy propeller ami forog a másik szájában vagy mint aki minden szegletét ki akarja nyalni a szobák vagy éppen lesugni a torkomon a nyelvét.. nem tudom elviselni az ilyeneket :D

Ne aggódj, lesz még nagyon sok kellemes, izgató , érzéki csókod :)

2018. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

* a számnak , * ledugni


Bocsika

2018. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom 16 évesen csattant el, körülbelül másfél éve. Nagyon bánom, hogy azzal a fiúval történt az első, mivel pár találkozás után hirtelen ráeszméltem, hogy valójában soha nem voltam szerelmes belé és már a legelején sem vonzódtam hozzá. Azt hiszem csak szörnyen magányos és szeretetéhes voltam, ezért mentem bele a kapcsolatba. Néha mikor csókolóztam ezzel a sráccal, mintha enyhén felkavarodott volna a gyomrom, olyan nem túl kellemes szájíze volt meg furán cuppogott a számom... Előtte valahogy abszolút nem így képzeltem el a csókot. De reménykedem benne, hogy lesz ez még jobb is és a következő fiúval, aki majd belép az életembe végre élvezni fogom. :) 17/L
2018. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt rossz is. De az első jó volt. :)

Azt nem szeretem ha a lány szerint egy csók sok szájra puszi, esetleg kicsit hosszabban. Egy jó csókban benne vannak hevesen az ajkak és a nyelv is nálam. Na nem a torokba ledugás, ahogy az első is írja, de legyen nyelvcsata/simogatás is benne kicsit... :)

2018. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik volt barátnőm borzasztóan csókolt. Vagyis inkább nem is csókolt. Én csináltam, ő pedig zárt szájjal gyakorlatilag nem csinált semmit. Mondván,hogy ő nem tud csókolózni. Nem is akart tudni, mert én sem úgy születtem,hogy tudok. Másfél hónapig bírtam ezt az érzelmi távolságtartást és tétlenséget. (Nem ez volt az egyetlen probléma)
2018. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első elég pocsék volt. Totál leblokkoltam, nem tudtam mit kéne csinálnom... Az lett a vége, hogy bekapta az orrom, mert az Ő szája nyitva volt, az enyém meg csukva :D

Azóta szerencsére belejöttünk, de így is van, hogy egyszerűen nem esik jól. Olyankor megmondom és kész.

2018. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elso csokom volt ilyen csapnivalo. Egyaltalan nem elveztem. Aztan kb a 3.csoknal mar elveztem
2018. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem az első csókom csodás volt :D mondta is a fiú,hogy milyen jól csókolok és meglepődött mikor elmondtam,hogy az volt az első(neki nem).De volt egy szörnyű csókom is nemrég nem az én részemről hanem egy fiú részéről akit a buliban ismertem meg.Konkrétan úgy csókolt ,hogy harapott és vésett.Nem úgy ,hogy ilyen lágyan hanem tényleg elkezdte rágni a szám és a fogával felsértette a szám fölött és mai napig meg van a heg (5 hónapja volt) rémes volt.Soha többet nem beszéltem vele.De ezen kívül az összes csók jó volt csak nem vele :D 19/l
2018. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 1 éve volt az első csókom 13 évesen az akkori barátommal. A srác a 3. randinkon konkrétan ledugta a nyelvét a torkomon. Borzasztó volt. Miután hazamentem, mondtam magamban, hogy köztünk nem lesz több mint barátság soha. Végül mégis együtt maradtunk 5,5 hónapig, de ezt a döntésemet bánni fogom, ugyanis az együtt töltött idő alatt egyszer sem élveztem a csókot. Az elején úgy gondoltam, hogy gyakorlás kérdése, hiszen mindent meg lehet tanulni. Ezt az elméletet ma is osztom, csupán rájöttem, hogy vannak olyan emberek, akik alapvetően nem passzolnak egymáshoz. Ez ellen nem tudunk mit tenni, hiszen így vannak a génjeink beprogramozva, és kész. Egy kutatás szerint például ha a csók "íze" nem jó a számunkra, az azt jelentheti, hogy a génjeink nagymértekben azonosak, azaz közelebbi rokonok vagyunk. Hogy ez miért fontos? Nyilván a szaporodáshoz szükséges, hogy "kiszagoljuk/megízleljük" a megfelelő partnert a számunkra, hiszen minnél kevésbe egyeznek a gének, annál egészségesebb babát nemzhetünk.
2018. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Volt. Az első smárolásom volt. A srác elméletileg tapasztalt volt, de szerintem nagyon bénán csinálta, csupa nyál lett az arcom utána.

Még egy eset volt, bár az nem nekem volt a rossz. Egy másik srác csókolózni akart, de én be voltam rúgva és nem akartam, ezért nem csókoltam vissza. Olyan lehetett a fiúnak mintha a kezével csókolózna, de egyébként ő jól csinálta. :D

Ne aggódj, bele fogsz jönni és fogsz találni olyat, akivel gyorsan összehangolódtok és nagyon jó lesz. :)


17/L

2018. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!