Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha az utcán le szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán le szeretnék szólítani egy szép lányt hogyan tegyem? 16f cigány. (Ezt azért írom oda, mert manapság sajnos a származás is szempont, de gondolom egy átlag beszelgetesnel nem fogja tudni hogy az vagyok, nem?

Figyelt kérdés
Vagy be kell teljes névvel mutatkozni? Azért gondolok arra hogy nem kéne először teljesen mert akkor beszelgetnenk és akkor látná hogy normális vagyok, de ha teljes nevet mondok, akkor lehet szoba sem áll velem? A bőröm fehér színű, nem lehet rajtam észrevenni hogy az lennék. A családom is normális, rajtuk sem nagyon látszik. Szóval hogyan kell leszólítani egy hölgyet illedelmesen, nem tolakodóan?

2021. jan. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Az utcán sehogy, úgy kvákat szednek fel. Ha ugyanabban a buszmegállóban látjátok egymást mindig, akkor sodródj mellé, úgy kezdődhet beszélgetés. De első látásra nem igazán esélyes a dolog, inkább szórakozóhelyen.
2021. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Menj oda, mondd neki, hogy szívesen megismernéd, és kérdd el a számát
2021. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Bátyámon látszik, hogy cigány, mégsem okoz gondot neki boltban, buszon, utcán, lépcsőházban vagy kb bárhol elérni, hogy egy lány megadja neki a telefonszámát... (a leghihetetlenebb szitut le sem írom, mert úgyse hinné el senki, még én is alig hittem, pedig a saját szememmel láttam)

Szóval, ő elég inteligens, és kb tényleg nincs olyan téma, amihez ne tudna hozzászólni értelmesen, egyetemen szociális munkás szakot végzett, vagyis az emberekhez is eléggé ért, egyszerre határozott és bőbeszédű és vidám, ugyanakkor mindig hagy teret a másiknak, a lányok nem érzik úgy, hogy menekülniük kell tőle. Ő már 35 éves, és nyilván ő sem nőcsábásznak született, de itt is igaz, hogy gyakorlás teszi a mestert.

2021. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Van cigány ismerősöm (normális), aki szinte bárkit fel tud szedni, pedig neki nagyon sötét a bőre, rajta egyből látszik. Magabiztosságon sok múlik, bármelyik nőhöz odamegy ismerkedni, kedves meg viccelődik kicsit és kb már nyert ügye van. A színed lehet bármilyen, de ha nyomulsz az ugyanolyan visszataszító
2021. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
szerencsére nem csak fekete rigó cigók vannak, én kreol vagyok azokat jobban szeretik a nők..
2021. jún. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!