Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy randi?

Figyelt kérdés

Halihó!

Van egy lány akivel vagy már december óta beszélgetek. A héten fel is dobtam írogatás közben neki hogy hát összefuthatnánk ha jobb lesz a helyzet. Örült neki, azt mondta neki jó. Úgy maradtunk, hogy majd még beszélünk róla. Eddig még nem volt barátja. Nagyon szép lány, iszonyúan kedves (legalábbis eddig velem az), szereti a humort. Nem volt még barátja. Rólam azt kell tudni, hogy volt már több barátnőm is, viszont velük ott követtem el a legnagyobb hibát, hogy nem ismertem meg őket rendesen, első randin kitártam a szívem, csók stb. minden megvolt, (volt amikor már be is mutatott első randin a szülőknek XD!) de így az egész el lett kapkodva, végül vakvágányra futott az összes egy idő után. Milyen az első randi? Hova hívjam el? Ezt a lányt tényleg szeretném rendesen megismerni mielőtt összejönnénk, nem akarok megint pofára esni...

16/F



2021. jan. 26. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
beszélgetnii
2021. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Üljetek be valahová kajálni. Aztán sétáljatok egy parkban vsgy menjetek el egyikőtökhöz sorozatot vagy filmet nézni. Vagy csak szimplán beszélgetni
2021. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármit csinálhattok, ahol lehet beszélgetni. Sőt, akár moziba is elviheted (elvihetnéd, ha nem lenne corona), ha utána nem rögtön hazamentek, hanem beszélgettek, az nem baj, ha csak a filmről, de ő is jusson szóhoz.


A direkt ismerkedés, vagyis hogy akkor most mindent elmondok magamról, az nekem mindig furcsa volt. Ismerkedni úgy is lehet, sőt szerintem sokkal célravezetőbb, ha együtt csináltok valamit, és arról - vagy bármi másról, ami szóba jön - beszéltek.


Szerintem első randin sokkal jobb, ha max. akkor csókolod meg, amikor hazakíséred, búcsúzáskor. Nem kell rögtön hatalmas tempót diktálni.

2021. jan. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szeretném tudni. XD


20F

2021. jan. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Normál esetben szerintem ilyen egy randi: megbeszélitek, hogy hol és mikor találkoztok, mit fogtok csinálni. Ez lehet étterem, kávézó, fagyizás, sütizés, séta, rövidebb túra, valamilyen múzeum, ha olyan típusok vagytok, stb. Szerintem ilyen helyzetben a fiúnak illik fizetni, ha olyan helyre mentek, ahol fogyasztotok valamit. Az este/délután során megpróbáljátok minél jobban megismerni egymást, sokat beszélgetni közvetlenül, nyitottan. Érezni fogod, hogy a lány hogy viszonyul hozzád. Aztán a végén illendő hazakísérni a leányzót, ha erre van lehetőséged és nem a világ végén lakik. Ha úgy érzed, te is szimpatikus vagy neki, mehet a kézfogás, meg is ölelheted búcsúzáskor. Ha nagyon-nagyon biztos vagy a dolgodban, meg is csókolhatod a végén, bár én ezt inkább kicsit későbbre tartogatnám, pl. 2. vagy 3. randi. Kész. Ez lenne normál esetben.

Csakhogy most a covid miatt nem ilyen egyszerűek a dolgok. Mivel semmi sincs nyitva, a legjobb megoldás egy séta a városban, vagy kisebb túra valahol. Elvitelre rendelhettek is esetleg valamilyen harapnivalót. Én első alkalommal nem örülnék, ha a lakásomban találkoznánk, főleg, ha teljesen idegenről van szó. De ezt mindenki maga dönti el.

2021. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Igaz, nekem még csak 1 barátnőm volt, de minden tapasztalatomat leírom vele.

Először is, beszélgess vele sokat (ahogy a többiek írták), ha napi szinten beszéltek az nagyon jó, viszont ne legyél olyan mint aki full rá van állva és nem tudsz leszakadni róla. Legyen nélküle is teljes és boldog az életed. Ha minden beszélgetésnél van közös téma és mindketten hozzá tudtok szólni, az nagyon jó, viszont mindenképp hallgassátok el egymást (én itt rontottam el, tipikus szófosó vagyok időnként). És nem vagyok benne biztos, hogy jó ezt felhozni mielőtt még összejöttök, de beszélgess vele a szexről (nekem bevált). Ha a csaj látja, hogy képes vagy vele beszélni a szexről, akkor lesz valamennyi biztonság érzete veled mikor arra kerül a sor. Szerintem azért is jó ez, mert egy fokkal jobban megismered a csajt, ha pedig prűd akkor úgyis érezni fogjátok mindketten, hogy még korai a téma. Remélem tudtam neked segíteni! Sok sikert a továbbiakban! :D

2021. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hallgassátok meg egymást*
2021. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első randira hívd meg ebédelni vagy vacsizni, attól függően, hogy mikor hívod el.

Utána egy kis séta a környék szebb helyein.

A csókkal mindenképp várj, ne kövesd el azt a bakik, amit az előző baratnőknél.

Először ismerd meg, beszelgessetek sokat,kérdezz tőle és ha már kicsit közelebb kerültök és kialakul a valami, akkor mindketten érezni fogjátok, hogy eljött az ideje a csóknak.

Még annyit, hogy randikon mindenki a legjobb oldalát szeretné a másiknak mutatni, ezért azt tanácsolom, hogy ismerd meg a lányt, hogy valóban olyan aranyos, kedves-e, ahogy mondod. Nem-e hullik le a lepel.

Sok sikert a randihoz!

2021. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
6-os; Én meg a szófosásodért irigyellek, én meg szótlan vagyok sokszor
2021. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Randizni nem szeretek olyan helyen ahol valamit effektíve csinálunk, mivel szerintem ez az ismerkedésről szól. Olyan helyre szoktam vinni a nőt, ahol oldottan tudunk beszélgetni.
2021. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!