Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok!Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Mit szólnátok ha egy srácnak 17 évesen még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

És első csókja se volt és még első alkalma sem.

Ez mennyire zavarna titeket?

Kérlek fejtsétek ki a véleményeteket, és a végére írd oda a nemed és a korod légyszíves



2021. febr. 6. 23:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar, a párom pont ilyem volt, amikor megismerkedtünk. 2 és fél éve együtt vagyunk!
2021. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2021. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ezzel.
2021. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 30 éves koromban volt az első, amit viszonoztak is. Voltam szerelmes előtte is, de elutasítottak (lány vagyok).
2021. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Nem zavarna, nekem se volt még senkim. Mondjuk a helyzet sem kedvez az ismerkedésnek. 18/L
2021. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
66%
Engem izgatna :)
2021. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Pozitiv ha van azert egy kis tapasztalata (min. csókolózott már),de igazabol szemelyisegtol fugg.Ha nekem kell mindig kezdemenyezni meg mindenre megtanitani mint "anyucinak" meg 2 percenkent meg kerdezi hogy élvezed vagy jol csinalja e azt nem szeretem.Legyen hatarozott probalja meg a dolgokat full oke ha nem megy annyira az elejen.Azt hogy jo e meg a reakcioikbol le lehet szurni illetve a legtobben mondjak is hogy az e.Sokkal jobb ha magatol mondja valaki minthogy fogoval kell kiszedni az elismerest.Most ez igy lehet kegyetlenul es felszinesen hangzik,de tapasztalatok alapjan gondolom ezt.Egyepkent egyaltalan nem kell cikinek gondolni 17 évesen sok embernek nem volt meg kapcsolata.Sokkal jobb mintha valami fboy lennel vagy aki minden élő nőstényre ramaszik.Ja es nem kell parazni<3
2022. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt 16/L
2022. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar, ha emellett normális az illető, tehát nem azért nem volt még párkapcsolata, mert elviselhetetlen lenne:D
2022. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, első alkalmam még nekem sem volt. Sőt, talán még örülnék is neki, hogy teljesen tiszta, és én vezethetem be a kapcsolat szépségeibe, és rejtelmeibe. Persze azért örülnék neki, hogyha nem nekem kéne mindig kezdeményezni, és határozott lenne, az se baj, ha nem annyira jó, ha nagyon nem jó, kellemetlen, fájdalmas, akkor meg szólnék neki, kedvesen. Mindenkinek meg kell valahol, valakivel, valamikor tanulni a dolgokat.
2022. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!