Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ahhoz, ha az első randi egy kerékpározás, vagy egy túrázás lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé unott a kávézgatás meg beülés ide-oda. Ki mennyire díjazná ezt? :D Persze meghívásként egy lángos vagy valami gyros meg hozzá valami innivaló lenne a táv teljesítése után ;) Ugyan még nem aktuális, mert megy a párkeresés kő keményen! :) De a véleményekre vevő vagyok.

2019. szept. 29. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mint bringás csaj, szívesen vennék rész egy ilyen randin/találkozón. Szerintem jó az elképzelés.
2019. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem imponálna, ha lány lennék :))) Alig találni bringás csajokat, pedig szerintem eszméletlen jó dolog egy kerékpár. Olcsó is, hasznos is, és a bringás csajok többsége igencsak szemrevaló vonzó teremtés.
2019. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na az tök jó :D Már csak a hasonló érdeklődésű partner kell hozzá. Mert nem tudom, aki nem ilyen beállítottságú az mennyire díjazná. De azért még meghallgatom a további véleményeket is.
2019. szept. 29. 22:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ötletes. Én kifejezetten örülnék ha nem cukrászdába, étterembe, kávézóba hívnának, hanem a természetbe, mert ott jobban érzem magam. Úgy gondolom, hogy a mai randik nagy része mind klisé, unalmas, szóval ezzel is csak azt bizonyítanád, hogy nem félsz elszakadni a megszokottól, ami rossz nem lehet. Ha a csajnak nem tetszik az ötlet akkor így járt, az ő problémája nem a tiéd.
2019. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszene!

Amúgy hány éves vagy?Nem muszáj leírnod ha nem szeretnéd, de kíváncsi vagyok,mert ismerek egy hozzád hasonló gondolkodású fiút.

2019. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, kimaradt hoppá... 20 vagyok amúgy, így nem tudom mennyire illek a tini kategóriába, szerintem határeset :) Hozzám hasonló gondolkodású? Érdekes, lehet az ikertestvérem vagy kitudja :D Na, de ahogy látom az eddigi kommentek alapján egész kreatív ötlet továbbra is. Ne kíméljetek még szívesen meghallgatok mást is.
2019. szept. 30. 00:25
 7/15 kamugyrosz ***** válasza:
100%

Csak is akkor ha már régebben ismernélek

Ha egy random csávó a netről nehogymar xdd

2019. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, és bevallom nem szeretek biciklizni, talán már nem is tudok. Utoljára talán 10 évesen bicikliztem. Így a kerékpáros randi nálam kizáró ok. Viszont imádok túrázni, imádom a természetet, és odavagyok a sátras túrákért is. Kék túrát már többször végigcsináltam. Túra randi elvileg jó lenne, gyakorlatilag viszont nem való első randira. Tudod miért? Mert egy jó túrázó 2 óra túra után csak leizzad, melege lesz, főleg ha a hátán ott a 10-20 kilós hátizsák. Nem éppen olyan külső ami első randira jó. De egy laza séta az állatkertben vagy parkban tökéletes randi. Ahogy a lángos is.
2019. szept. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én már voltam biciklis első randin. nagyon hangulatos volt, régóta vágytam rá, tetszett, hogy nem egy átlagos "beülős" találka lett.
2019. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Ez nagyon ember függő. A mai lányok inkább ri..ncok, ők nem hiszem h elmennének egy ilyen randira.
2019. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!