Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ahhoz, ha a fiú saját magához hívna át első randira vacsorázni, úgy hogy ő főz?

Figyelt kérdés
Vagy ezt inkább csak sokadik randira? Vagy az jönne le a lánynak, hogy csak azért hívja át magához mert dugni akar? (Persze egyedül lennének a házban)
2021. jan. 22. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
hogy meg akar baszni
2021. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Sok mindentől függ.

Mennyire ismerem őt, találkoztunk e már élőben vagy csak netről ismerjük egymást, mennyit és milyen dolgokról beszéltünk eddig, stb...

Jelen helyzetben (tél,hideg,járvány,zárva minden beülős hely) nyilván nem rossz gondolat, hogy magadhoz hívod a lányt és főzöl kettőtöknek, romantikus meg minden, de szerintem minden lánynak megfordulna a fejében, hogy 'mivan ha csak azt akarja?'

Szóval én azt javasolnám, hogy első randin inkább semleges helyen legyetek és ha úgy van, akkor randi végén fel lehet hozni, hogy "mit szólnál, ha legközelebb inkább nálam csapnánk össze valami kaját?". Így ez is inkább egy randi-programnak hat és lágyít azon a tényen, hogy felhívod a lakásodhoz.


Vagy még úgy tudom elképzelni, hogy úgy vezeted fel ezt az egészet, hogy "Szeretnélek randira hívni, de minden hely zárva tart és az időjárás sem a legkellemesebb a sétára, viszont ha lenne kedved, akkor főzhetek vagy akár közösen elkészíthetnénk a vacsoránkat."


De lehet csak én bonyolítom túl 😅

2021. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Ha régebb óta ismerjük egymást, akkor oké.

Ha csak most ismertem meg, akkor én is arra gondolnék, hogy rögtön dugni akar.

2021. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
És az miért baj ha rögtön dugni akar?
2021. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Hacsak nem szexet akarnék, nem mennék át.
2021. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!