Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok!Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Titeket mennyire zavarna ha egy srácnak hosszú haja van?

Figyelt kérdés

Most tervezem megnöveszteni és arra lennék kiváncsi hogy bejön-e nektek és ha igen akkor milyen hosszban vagy stílusban?

Vagy felejtős a történet mert nem jön be

Ha válaszoltok akkor nemet és kort is írjatok légyszíves



2021. febr. 7. 17:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ez arctól is függ, de sok fiúnak rohadt jól áll a hosszabb haj
2021. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Attól függ, illik-e az arckarakteréhez.

De főleg attól függ, hogy mindennap ápolja-e.

Raszta nem játszhat, az koszlott tetűfészek.

2022. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nekem középen elválasztott, egyenes, vékony, barna hajam van ami picit tovább ér mint az állam. tapasztalatom szerint az esztétikát imádó alterlányoknak vagyok a kedvence
2022. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten imádom a hosszú hajat, arcszőrzettel kiegészítve a legjobb :D

Mondjuk, az tényleg fontos hogy ápolt és karbantartott legyen, a zsíros vagy korpás haj nem előnyös, sőt az kifejezetten taszító. De hogy ha tiszta és ápolt akkor már nem lehet mellényúlni, szerintem sokaknál előnnyel is indulsz.

2022. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
18 vagyok, kb 14 éves korom óta oldalra fésűlt hosszú hajam van, a csajokat sokszor alig lehet kirángatni belőle😂
2022. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha nem zsíros, ápolt, fésült, akkor bejön. Meg persze ha tudja "viselni" az illető, tehát amikor megnöveszti mondjuk a haját, utána nem olyan, mint egy rángatózó kutya, ahogy egész nap, megállás nélkül dobálja a haját, mert zavarja, mert nem lát tőle, stb.
2022. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Szerintem jól áll a fiúknak de ápold mert az már nem néz ki jól ha csupa zsír meg kóc
2022. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Engem borzasztóan taszít (bár nem mindegy mit értesz hosszú alatt. Max vállig oké, de számomra az a max..). Ennek valószínűleg egy rossz emlék/élmény/tapasztalat az oka, nem tudom.. mind esetre én nem szeretem.


20/N

2022. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!