Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A rocker lányok kizárólag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker lányok kizárólag hosszú hajú pasikkal szeretnek randizni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy, 10? De hogy a kérdésre is válaszoljak, nem.
2020. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Nem feltétlen. Én mondjuk rossz példa vagyok, mert a hosszú hajúakat jobban szeretem, és a barátom is hosszú hajú. De ha ő nem lenne, nem feltétlenül csak hosszú hajú palikkal tudnám elképzelni magam.
2020. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én kopasz vagyok (hajnyírós, nem kopaszodós), de velem is szívesen ismerkednek rocker lányok. Szóval itt már nincs az, hogy kizárólag hosszú hajúakkal. Amúgy én is a rock zenét kedvelem inkább, de szerintem itt is az számít a legtöbb lánynak, mint alapból. Hogy ki hogyan viselkedik, törődik vele, külső, belső. A rocker lányok is ugyan olyan lányok, mint a többiek, max kevesebbet hisztiznek (mint pl a pláza cicák)
2020. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül. Nekem akkor is a hosszú haj jött be amikor még nem voltam "rocker", "rocker" barátnőmnek meg sose jött be a hosszú haj.
2020. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A hugom metál stílusban tolja és eddig csak egy hosszúhajú pasija volt.
2020. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Miért általánosít mindenki?

Csak attól lehet rocker valaki, hogy feketében jár, lánc van a nadrágján, szegecsek a ruháját, bakancsot hord, zenekarod pólója van hosszú a haja, ki van varrva, tele van piercinggel?

Ráadásul még e szerint is kéne párt választani? Hagyjuk már!

Lehet valaki úgy is rocker, hogy ránézésre eszébe sem jutna senkinek, hogy bármi köze van rock zenéhez. Ez baj lenne? Nem hiszem.

Szóval a kérdésedre a válaszom nem. Egyáltalán nem a hajviselet a fontos ilyen szempontból a "rocker" lanyoknak.

2020. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
30%

Nekem hosszú hajam van és főleg rock/metál kedvelő barátnőim voltak, de nyilván akadt olyan, aki nem ebben mozgott.

26F

2020. máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, kizárólag.
2020. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nem
2020. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
nem, a haj nem igazán számít
2020. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!