Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mennyire imponál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire imponál ha egy lány versenyszerűen sportol?

Figyelt kérdés
Főleg sportosabb fiúk véleményére lennék kíváncsi. Ti mit sportoltok és milyen sportágat űző lányok jönnek be? Én pl kosarazok és most egy jégkorongos fiúval kavarok, ezért érdekel a téma, hogy megtudjam hogy ő vajon hogy láthat engem. Nyilván itt most teljesen más válaszokat fogok kapni, de majd kiszűröm a lényeget belőle. Szóval a fő kérdésemre válaszoljatok amit az első sorokban kérdeztem. És írjatok kort is

2021. febr. 9. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek az élsportoló lányok különösebben. Nem mérvadó nekem, ne legyen elhízva egészségtelenül, és kész. A belső fontosabb akármilyen sportnál számomra.
2021. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Semennyire.Nem oszt-nem szoroz.Fontosabb hogy a konyhában legyen jártasabb.
2021. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sportolok (futás, egy ideig versenyszerűen is), nekem bejönnek a sportos lányok.
2021. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 terminator9000 ***** válasza:
Hqc n versenyzek de nemnagyon volt nagy kritérium hogy sportoljon, nagyon helyes hogy mozog támogatnám is de ha felvág vele elég rendesen hesspicsába
2021. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha sportol egy lány, ez fitté, erőssé teszi. Ettől független, hogy tetszik-e vagy sem, akarok-e tőle valamit, vagy nem. De ha tetszik, és sportol az jó. A kérdés kicsit fura, hogy ő hogy lát téged? Ha ő is sportoló, akkor neki is jó pont ez szerintem. mi az ami vagy te még ezen túl, mi az, ami még közös bennetek? Sok boldogságot!

48F hobbikosaras

2021. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Nem, uzsgyi a konyhába.
2021. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!