Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leírnátok egy (ritmikus)...

Leírnátok egy (ritmikus) gimnasztikát versenyszerűen űző lány étrendjét, plusz mennyit mozog egy nap?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idősre gondolsz?


Mert nem mindegy, hogy 12 vagy 22 éves az illető.

2019. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idősebb, 22 :)
2019. szept. 10. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, lehet már nem alkalmas de azért itt van. Én rg-tem és mindig nagyon vékony voltam, de zabáltam össze vissza mindent. Nekem heti 5-6x volt 4 óra edzésem azaz heti 24 óra. Általában azért sok vizet, gyümölcsöt és húst fogyasztottam, de egy rg-s lánynak szerintem azért nem kell annyira rá figyelni, mert egy kemény 4 órás edzés akár 900 kalóriát is égethet. Az azért nagyon sok. Szóval igen ennyi.:)
2021. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
már kicsit régi a kérdés, de azért gondoltam, leírom. igazából reggel csinálok egy kicsi tornát(láb, has,hát,kar) ez kb. 40 perc. ezután(hacsak nincsen versenyem, mert akkor nem megyek suliba)felöltözöm és elmegyek otthonról, tanulni. miután ezzel végeztem, edzésre megyek(ami ha van verseny hétfőn, szerdán, csütörtökön és szombaton 4 óra) ami alapvetően hétfőn,szerdán és csütörtökön van, és 3,5 órás. általában magamtól is szoktam edzeni,meg gyakorolni a gyakimat =)
2021. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!