Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vízilabdások! Mennyi esély...

Vízilabdások! Mennyi esély van arra hogy egy 17 éves lány aki tud úszni versenyszerűen űszheti ezt a sportot ha elkezdi?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ebben a korban nem sűrűn kezdenek el új sportot 0-ról, és hogy sok az edzés. De érdekel a lehetőségekkel kapcsolatban minden.

2018. jan. 3. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitarto vagy es alazatos van nemi labdaerzeked szerintem semmi akadaly
2018. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte úsztál-kézilabdáztál, csak össze kell tolni a kettőt és simán menni fog.
2018. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy mennyire van hozzá érzékem. Köszönöm!
2018. jan. 4. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmesz es ott kiderul, nem art ha a combod jo eros, hogy bird a taposast. Amugy tenyleg csak labdaerzek meg uszni tudas sok kitartassal es alazattal
2018. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt értem. És ha pl. Futni szeretnék elkezdeni azt csinálhatnám bármikor de itt ilyenkor már gondolom kialakultak a csapatok.
2018. jan. 5. 07:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak amator csapatok, ott el tudod kezdeni, es aztan latod hogyan tovabb. Futasnal se ugy van hogy futsz ott is kezdo, amator csoportba vagy aztan raknak at versenyzobe, kiveve ha tenyleg jol megy es ha tehetseges vagy. En azt mondom kerdezz korbe, esetleg elso korben urhatnal egy emailt a szakosztalyoknak, egyesuleteknek leurni hogy mit sportoltal eddig hany eves vagy meg meg nehany esetleg szukseges infot kerdezni hogy igy hogy tudsz es mit.
2018. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. jan. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!