Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a jelenségről?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni amilyen érthetően csak tudom, de szerintem fel fogjátok ismerni, biztos mindenki találkozott már a jelenséggel. Arról van szó, hogy ugye mindig azt látjuk, halljuk, hogy egy fiú megy a lány után, (az esetek többségében) udvarol neki, nagyon tetszik neki stb. Itt a társadalom mindent a lány kezébe ad, ő fog dönteni, hogy tetszik-e neki a srác, vagy sem. Viszont előfordul, hogy fordul a dolog, és egy lánynak tetszik egy srác, akinek viszont a lány nem tetszik. A társadalom ezt meg valahogy nem bírja felfogni, hogy miért nem jön vele össze. Hiszen LÁNY vagy nem tudom hogyan akarják az emberek ezt kifejezni. Egyből azzal jönnek, hogy biztos homokos vagy, mert olyan NINCSEN hogy egy srác NE fogadjon el egy lányt. NEM LÉTEZIK, hogy NEM tetszik neki. HISZEN LÁNY.

És mindenki egyből sajnálni kezdi a lányt, ha a srác kioffolja, és világ szakadás van. Mindenki így: [link]

Ezzel biztos találkozott már mindenki. Volt benne részem, és bakker ezzel a társadalmi nyomással esküszöm, azt érik el, hogy még én érezzem bűnösnek magam. Miközben ha egy lány offol ki egy srácot, azzal aztán a világon senki nem csinál semmit.

"Hogy lehet, hogy nem fogadsz el egy lányt? Mégis hogy képzeled?" 18/F

U.I: Látszik ki kap több figyelmet.



2021. febr. 11. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Ó igen... napi incel. Kezd unalmas lenni :(

Én személy szerint még sosem találkoztam ezzel a jelenséggel.

És szerintem maximum akkor mondanak például olyasmit a srácnak, hogy homokos, ha egy nagyon szép lányt utasít el.

2021. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, életem során három olyan alkalom fordult elő, hogy visszautasítottam egy fiú közeledését, ebből 2 azért volt mert csak a szexre hajtottak, egy pedig azért, mert az illető 14 évvel volt idősebb nálam.

Emellett szintén 3 fiú utasította vissza az én közeledésemet és azon kívül hogy nyilván akkor rosszul esett, semmi baj nem volt vele. Ez nem egy elítélendő dolog semmiképpen, mindenkinek szíve joga megválogatni azt, hogy kivel akar együtt lenni meg kivel nem. És az én környezetemben senkit nem szekálnak ezzel, ha visszautasít valakit

2021. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, ha lányokat utasítasz vissza(:P) akkor csak van annyi önbizalmad hogy nem hatnak rád a gyökerek, akik befolyásolni akarnak.
2021. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy le fogtok incelezni. Akkor ezt most gondoljuk át mégegyszer rendben? :D

"Az ilyen férfiak szeretnének ugyan szexuális kapcsolatot létesíteni, de erre egy nő sem hajlandó velük." A google nem hazudik úgy látom.

Akkor ezt most rakjuk össze, segítek. :D Ha incel lennék, nem nyáladzva kéne igent mondanom mindegy egyes lányra, aki csak érdeklődést mutat?

Ezek szerint valszeg azért utasítottam vissza, mert voltam már lánnyal, és valszeg jobbal is, mint ahogyan ő kinézett, akit elküldtem. Hihetetlen.

2021. febr. 11. 13:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez neked szólt kedves #1!
2021. febr. 11. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de túl sokat agyalsz felesleges dolgokon. A világot pedig túl kisarkítottan látod.
2021. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a gif :))

Kifejező. De szerintem az a lány aki van elég bátor és maga megy a fiú után, tudni fogja hogy lehet visszautasítják. Ahogyan forditva is ez van. Ergo ha már erőt vett magán az az ő döntése volt, csak többen fogják sajnálni, ez ilyen.

2021. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tini párkapcsolatok kategóriában ne keverd a dolgokba a társadalmat. Amit te ismersz, az a társadalom egy rétege, akik veled nagyjából egy korosztályt képviselnek.
2021. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tipikus női hozzállás #1 :D osztani az észt nagyon tud, de amikor kijavítják, mert hibázott, akkor valahogy eltűnik. :D
2021. febr. 22. 09:45
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Ezért mit fogsz kapni :DD
2021. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!