Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha első randin ha nem beszélün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randin ha nem beszélünk olyan sokat az gáznak számít?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annak érzitek, akkor igen, ha nem, akkor nem. De már az is elég, ha a másik annak érzi, mert akkor mész a levesbe. :D
2021. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig fontos volt, hogy tudjak beszélni a barátommal. Gimiben az egyik barátommal akármit kitaláltam sehogyse ment a kommunikáció😂🤦🏻‍♀️

Aztán most a párommal be nem áll a szánk. Órákat tudunk beszélgetni egy porszemről is:D

2021. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Emberre válogatja!

Én szeretek beszélgetni, ahogy párom is. Ahogy a 2-es írta, mi is képesek vagyunk egész nap járatni a szánkat. Mindig is ilyen partnereket kerestem, akikkel lehet beszélgetni is. Persze, mindez nem jelenti, hogy olykor ne lennének halk, csendes pillanataink. Hiszen, egy idő után fél szavakból is megértjük egymást.

A hallgatás is lehet beszédes. Tudom mikor hallgat azért mert fáradt, mikor azért mert rossz napja van, mikor mérges vagy mikor van úgy kielégülve a szextől, hogy már nincs ereje beszéli sem.


Vannak olyan ismerőseim, akik alig beszélnek egymással, mégis jól megvannak. Nem tudom, miként csinálják. Talán, náluk az is benne van a pakliban, hogy a sérelmeiket sem beszélik meg, inkább elfojtják.

2021. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem alkalom függő. Ha mondjuk még nagyon tapasztalatlanok vagytok vagy esetleg első randi, akkor természetes, hogy feszengtek kicsit. A személyigég is befolyásolja, mert ha valaki eleve kicsit zárkózottabb, akkor nehezebben nyílik meg. De amúgy idővel mindenki feloldódik. Nyilván fontos az első randi (első benyomás), de azért nem kell arra alapozni.
2021. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten csendesebb típusok vagytok, akkor nyilván nem. De alapvetően szerintem ha két ember jól érzi magát egymással, akkor sokat beszélnek.
2021. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TENGEERPICI válasza:
Teljesen mind egy, hogy első vagy bármelyik randin vagy, legyél természetes, annyit beszélj amennyit szoktál! Ne szépítsd a dolgokat, mond el bátran mit akarsz, mit szeretnél! Mert a diplomatikusan viselkedőknek szokott tönkremenni a a kapcsolatuk! Már az 1600-s évek második felében a diplomatikus emberekről azt tartották, hogy hazugok! Mert a diplomatikus ember nem azt mondja a mit valójában gondol, hanem azt a mit a másik hallani szeretne!Már az első randin meg lehet állapítani, hogy valójában érdekeled-e a másikat. Ha olyan az első randid, mintha már rég ismernétek egymást, olyan természetes, akkor az lesz egy igazi kapcsolat. Az összes többi az csak megjátszás és képmutatás! " - Amikor nem tudod megkülönböztetni a valóságot az álmaidtól. Azt hívják szerelemnek. Az összes többi csak illúzió! Képmutatás, érdekérvényesítés! - " TENGERPICI 2021.03.07.
2021. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát elégé gáz... a jó kapcsolat kialakításához beszélgetni kell.
2021. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!