Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van olyan csaj köztetek kik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj köztetek kik ezt olvassák aki jó randi helynek tartanák a Fiumei úti sírkertet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Jah ha a csaj zombi.
2021. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi lenne az biztos :)

Amúgy Weöres Sándor és Károlyi Amy is így randevúztak először :)

2021. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem mennék veled oda.

De a lány többféleképpen reagálhat rá. Vagy nagyon fog neki tetszeni, mert szereti az ilyen helyeket. Vagy hülyének fog nézni, esetleg csalódott lesz. Vagy rossz emléket hozol elő, mert mostanában meghalt valakije vagy csak oda van eltemetve...

Ezt tőle kérdezd meg.

2021. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
én kicsit meglepődnék a javaslat hallatán, de amúgy nagyon adnám 17L
2021. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gamika válasza:
27%
elakarod temetni vagy mi?
2021. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer egy srác elvitt oda randizni, úgy hogy azt sem tudtam hová megyünk.

Nagyon kellemetlenül éreztem magam ott sétálni és közben ismerkedni.

Még korábban volt ott sulival, de az megint más dolog miatt volt.

2021. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban ismerem a srácot, akkor szívesen mennék, bár picit szokatlan.
2021. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez azért nem egy olyan tipikus temető. Rengeteg nagy ember sírja ott van, akiknek nagy szobrokat, síremlékeket emelték. Más élmény, mint egy átlagos temetőben sétálni, ez inkább hasonlít egy szoborparkra. Én ősszel sétáltam ott, amikor nagyon szépek voltak a fák és a lehullott levelek, nyugis volt és nem volt tömeg. Szerintem csak az mondaná, hogy nem akar ott sétálni, aki csak annyit tud róla, hogy egy temető.
2021. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!