Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ki járt már úgy, hogy neten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt már úgy, hogy neten semleges volt a beszélgető partnered, aztán élőben teljesen beleszerettél?

Figyelt kérdés

Természetesen neten keresztül megismerkedett párokra gondolok.


Nagyon szívesen olvasok hosszú beszámolókat is :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 13. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha semleges a neten, hamarabb leállítom a beszelgetést vele, mielőtt elgondolkodom rajta. Semleges emberekkel nem simerkedek neten, csak aki bejon és aki érdeklődő és akin látom, hogy nem semleges, hanem legalább 2-3-al magasabb kategória.
2021. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonlo. Volt egy csaj,akit neten ismertem meg,de egybol vilagos volt mindkettonknek,hogy csak baratok leszunk. Bulikban (nyilvan reszegen) mindig osszefutottunk,dumaltunk,ittunk es ennyi. Aztan egyszer megbeszeltunk egy rendes talit,mert jozan talink meg sosem volt, es egybol egymasra hangolodtunk. Maskepp neztem ra es teljesen beleszerettem. Utana kavartunk par honapot,de nem lett komolyabb.
2021. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nihan Sezin2 válasza:
Én tavaly ismerkedtem meg a mostani párommal decemberben badoon talált rám de aztán Fb folytatjuk beszélgettünk igazából átlagos dolgokról mit dolgozol mit csinálsz szabadídoben stb. Ez egy pénteki nap volt. Már másnap rá főzzünk volna de a barátnőmmel discoba mentén és be löktek neki egy kamu dumát hogy kórházba vagyok persze nem hitte el mert a discoba ott volt az öccse is akiről nem tudtam hogy tesok 😂 tehát vasárnap este találkoztam vele és azóta is együtt vagyunk rá keto hónapra meg is kérte a kezem és össze költöztünk és imádjuk egymást őrülten szerelmesek vagyunk nem adnám semmiért és ő sem engem viszont a dolog nálam úgy indult hogy biztos olyan mint a többi és így nem is akartam foglalkozni vele de már nem bánom hogy találkoztam vele mert ő életem szerelme
2021. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!