Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy mikor az illető nyitott felétek semmit sem éreztetek iránta, majd beleszerettetek mikor már az ő számára voltatok ti semlegesek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is.

A srác egy éve udvarolgatott, viszont nekem volt egy srác akibe szerelmes voltam, így a másik gyereket offoltam. Ő folyamatosan írt hogy neki én vagyok az igazi, meg hogy mennyire szeret, de engem nem érdekelt különösképpen..

Napi szinten írt, viszont én csak barátként tekintettem rá.

Aztán egyszercsak megunta, és talált egy másik "lányt" akit fűzött. Kicsit fura volt.. elkezdett hiányozni.

Pár hónapig nem is beszéltünk.

És akkor jöttem rá hogy én is szeretem!

Otthagyta a lányt, mert engem szeretett.

Lassan egy éve vagyunk együtt.

2017. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így szokott ez lenni.
2017. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Amikor tini voltam velem minden egyes alkalommal ez volt. Mindig az kellett akinek én nem. Aztán mikor megkaptam, már nekem nem kellett. :D Fura egy emberi tulajdonság, hogy minden áron harcolni akarunk valakiért. De ha idő előtt megkapjuk akkor már nem is kihívás.

Idővel jobb lesz, kialakul majd az, hogy a lényeg csak is az hogy téged szeressenek / becsülejenek, és ha nem is azonnal, de idővel bele szeretsz az illetőbe.

A mostani párom nagyon oda volt értem, húztam a dolgot 1 évig, aztán összejöttünk. Kb. 1 hónapba telt mire tényleg bele szerettem. Már nem tudnám elképzelni, hogy olyannal legyek akinek semleges vagyok. :)


21/L

2017. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg is sajnos így vagyok nem is egy sráccal.
2017. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!