Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A crushom csak azért akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A crushom csak azért akar velem összejönni mert Ázsiai vagyok, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tetszik egy fiú és tudtam is róla hogy szereti az Ázsiai lányokat, de mint kiderült csak azért kezdett el velem beszélgetni, ismerkedni mert vietnámi vagyok :/

Valami tanács? Offolnom kéne a fiút?



2021. márc. 16. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
ha ennyire csak a külső számít neki akkor hagyd, nem akarsz összejönni olyannal aki nem téged szeret hanem a származásodat
2021. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az első dolog amit meglát rajtad az a külsőd ezért lehetett sejteni hogy azért közelít feléd mert ázsiai vagy, pláne ha te is tudod róla

Ha kedveled akkor miért ne jönnél össze vele?

2021. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerettesd meg vele a belsőd
2021. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sok kapcsolat kezdődik külsőből adódó vonzalom miatt, legyen az magasság, hajszín, csípő méret vagy nemzetiség. Ha jól érzed magad vele és önmagad lehetsz mellette, illetve tetszik neked ő is, akkor simán lehet adni a dolognak egy esélyt.
2021. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A hármassal értek egyet. Van olyan fiú, aki azért jön össze egy lánnyal, mert vékonyak a combjai. Vagy mert ugyanaz a vallásuk. Viszont csupán ezek alapján sosem lesz kapcsolat. A helyedben nem bánnám, hiszen ez megindítja a kezdeteket, és akkor lesz belőle több, ha tényleg megvan az összhang és a vonzalom mind belsőleg, mind külsőleg. Nekem volt egy barátom, aki azért tesztett nagyon, mert mások szerint "furcsa volt az arca". Én viszont nagyon vonzónak találtam, hogy nem úgy néz ki mint midnneki más és imádtam a szemébe nézni.
2021. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért akar összejönni veled mert vonzónak talál. Számít, hogy neki mi miatt vagy vonzó? Az már más kérdés, hogy érzelmei is lesznek e az irányodba, ezt nem lehet előre megmondani.
2021. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második szóban megválasztoltad a saját kérdésed: "crushom". Nézzétek meg, hogy hogy működik a kémia és örülj neki, ha mindketten boldoggá tesztitek a másikat
2021. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha te szőke lennél, ő meg a szőkét szeretné offolnád miatta?
2021. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan fiúkkal kezdek el ismerkedni,akik tetszenek külsőre
2021. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Tehát te nem azért akarsz összejönni vele, mert tetszik neked? Ha nekem a szőke nők tetszenek, akkor minden szőke nő utasítson vissza, mert azért kezdeményezek, mert tetszik?


Ez megint a híres női logika, ugye? Tetszek a mocsoknak, meg akar ismerni, hogy a franc vinné el a pofáját... :D

2021. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!