Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A crushom csak azért akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A crushom csak azért akar velem összejönni mert Ázsiai vagyok, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tetszik egy fiú és tudtam is róla hogy szereti az Ázsiai lányokat, de mint kiderült csak azért kezdett el velem beszélgetni, ismerkedni mert vietnámi vagyok :/

Valami tanács? Offolnom kéne a fiút?



2021. márc. 16. 21:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Félre érted, nem a külsőm tetszik neki hanem a származásom 🙃

Ha nem ázsiai lennék akkor rám se nézne

2021. márc. 18. 10:45
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Ahha... szóval egy olyan lánnyal akar együtt lenni és jó eséllyel szexelnis stb. aki nem tetszik neki... :D Mesélj még kérlek. ;)
2021. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

De az ázsiai is egy külön külső típus(am lány vagyok de nekem is rohadtul tetszik^^)

Ha ő lenne másmilyen, te se néznél rá úgy tetszik neked ahogy van. És te is neki. Ez csak egy ok amivel felkelted a figyelmét, de nem hiszem hogy rossz lenne miatta

Szerintem adj neki egy esélyt,ez ne okozzon problémát

2021. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

A származásod és az attól elválaszthatatlan külsőd a személyiséged része, elválaszthatatlan tőled. Elválaszthatatlan attól, hogy tetszel-e valakinek, vagy nem. És akkor mi van, ha az tetszik benned neki elsőnek, hogy ázsiai származású vagy?

Vannak, akik a szőkéket, vannak, akik vöröseket, vannak, akik a fehérbőrűeket, vannak, akik az alacsonyakat, vannak, akik a magasakat kedvelik. A másféle származásból fakadó külső egzotikuma is lehet nagyon vonzó.

Ne legyenek komplexusaid. Nem elutasít, hanem ellenkezőleg: vonzónak tart.

Ha nincsenek komoly kulturális különbségek, akkor működik egy vegyes kapcsolat. Ha vannak, akkor előbb-utóbb kudarc.


Mondok én neked valamit. Elmész a Kunságra és hamarosan sok-sok kun-fajta, kicsit kerek képű, keskeny szemű, kreol magyar emberrel találkozol. Nem beszélve a jászokról. 7-800 éve élnek itt, és keresztbe-kasul házasodnak. :)

2021. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Most mi legyen a fiúval? Ő meg azért szorongjon, hátha "csak" azért tetszik neked, mert nem vietnámi, hanem magyar?

Butaság.

Tetszik, vagy nem tetszik, csak ez a kérdés. Hogy lesz-e belőle

szerelem, az majd elválik.

2021. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
Offoljad, ha csak ezt szereti benned!
2021. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!