Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin s3x?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin s3x?

Figyelt kérdés

Na Hali!

Random csajjal randiztam, de első nap le akart feküdni velem. Helyesbítek: fél óra után.

Nekem kell azért 1-2 nap, hogy kicsit is megismerjem az illetőt. Ti hogy vagytok vele?

A lány idősebb volt (26), én 19 (fehér).

Köszi a válaszokat faszik 👌🏽



2021. márc. 18. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted mit akarhat ennyivel idősebb nő egy fiútól?

Biztos nem komoly kapcsolatot,csak egy menetet

2021. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Hülye vagy, hogy kihagytad, de majd rájössz!


Lehet, hogy ő úgy volt vele, hogy egy jó szex kell neki, de akár nyitott lehet ennél többre is. Felnőttek vagytok, miért kell mindent túlgondolni? Nőknél is megesik, hogy a vágyaikat ki akarják elégíteni.


Javarészt egyformák vagyunk, csak más a társadalmi elvárás, pedig már nem a XV. Században élünk.


Szóval miért ne lehetne szex akár fél óra után is, ha megvan a vonzalom és a vágy?


F

2021. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Na Hali! Ezt elszúrtad Kistöki! Akár még komoly kapcsolat is lehetett belőle, de ha az nem is, akkor is lett volna egy jó éjszakád. Ne játszd már az ártatlan jó fiút, nagy butasag volt kihagyni.


F

2021. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem egyáltalán nem imponál az, ha egy nő így viselkedik.

Nem bánom, lesz még 100 csajom, csak azzal a különbséggel, hogy nekik lesz tartásuk.

3.-ra válaszolva: aki nem válogathat, annak lehet! :D

2021. márc. 18. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Fiatal lányok többet érnek.
2021. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg gyors menetre kellettél volna a csajnak, de én még azt mondom, hogy jól tetted, hogy nem feküdtél le vele 30 perc alatt, kivéve ha kanos voltál vagy ha dugni szeretsz, mert akkor elválalhattad volna. 1. randi szokott "s3x"-el végződni, itt viszont a helyzettől függ.
2021. márc. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2%
Add meg a telefonszámát!
2021. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kisördög1 ***** válasza:
0%
Szeretem az ilyen maguktól elszállt, nagyképernyős, fantáziáló kisfiúkat..További jó álmodozást!Egyszer majd lehet hogy tényleg szóba áll veled egy lány..
2021. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, kisördög!
2021. márc. 23. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!