Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Introvertált lányként hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányként hol érdemes ismerkednem?

Figyelt kérdés

Inkább hozzám hasonló introvertált fiúkkal értem meg magam jól (Nyilván ettől még nem ítéltek el senki mást sem) , viszont nem tudom a való életben hol mozognak jobban az ilyen fiúk. Nyilván nincs sehol garancia rá, meg nincs "gyűjtőhelyük", de mondjuk pl. egy buliba valószínűleg kár mennem azért, hogy ilyen fiúkat ismerhessek meg. Igen, a net ott lenne, de eddig csak negatív tapasztalatom volt, így abban már nem igazán bízom.

Ha valaki tudna tanácsot adni azt nagyon megköszönöm :D


2021. márc. 25. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Hová valósi vagy, ha nem titok?? :)
2021. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az, dehogy. Budapesten élek.
2021. márc. 25. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Akkor mondjuk itt a gyakorin, és például velem :D Ha nem is ismerkedünk szerelmi szinten, barátkozni attól még tudnánk :)
2021. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan. :)
2021. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Én nekem is írhatsz. 22f. Szintúgy introvertált.
2021. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én erre fordítva lennék kíváncsi, online nekem sem volt még sok jó tapasztalatom, de szívesen beszélgetek ha gondolod, talán még több is lehet idővel, nem vagyok semmi rossz elrontója :) 21/F
2021. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált lány vagyok és bármennyire röhejesen hangzik, de én (házi)bulikban ismerkedtem/ismerkedem meg új emberekkel. Ha nem kis, összeszokott, megszokott a társaság, hanem mindenki hívta ezt a barátját, meg azt a barátnőjét, akkor szinte biztos, hogy lesz pár ember, akik introvertáltak.
2021. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődési körödnek megfelelő csoportokban.
2021. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

✅ Életkort írhattál volna... Több info - jobb válaszadás :)

✅ Az Introvertáltság csak egy aktuális állapot, ami idővel változhat (nah ehhez igencsak jól jönne egy kis infó az életkorról...)

✅ Az Introvertáltság "felszívódhat" ha folyamatosan kommunikálsz, barátkozol, szocializálódsz !

✅ Az extrovertáltság egy képesség, oda el kell jutni.

🆘 Kezdetben :

1️⃣ pont, hogy a netes ismerkedést javasolnám ( az Introvertáltság leküzdésében).

2️⃣ valamint az Introvertált embereket pont, hogy a neten fogod megtalálni...

🆘 Igazából csak a netes ismerkedést javasolnám kezdetben, mert

1️⃣.) javítod a szociális készséged

2️⃣.) megtalálod a hozzád hasonló introvertált embereket.

2022. jan. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!