Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes elkezdeni ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes elkezdeni ismerkedni introvertált lányként?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, még nem volt kapcsolatom, alakulni se alakult soha. Rengeteg dolog érdekel, de inkább magányos tevékenység a legtöbbje. Külsőre átlagos arcom van, de magas és duci is vagyok, de nem is azt várom el, hogy a külsőmért szeressenek.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy soha nem érdeklek senkit, pedig így van... :D Koncertekre, könyvtárba járok viszonylag gyakran, klasszikus bulis helyekre nem igazán, maximum barátokkal ülünk be néha ide-oda, talán egyszer volt olyan, hogy utólag esett le, hogy valószínűleg kezdeményezett a srác, és nekem is bejött volna, csak nem vettem észre, aztán nem láttam soha többé...

Pozitív tapasztalatok, csajok? :D


2020. jan. 25. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Norbi megmondta. Ha nem fogysz le nem lesz kapcsolatod. Fuss a szerelemért!🤣


Komolyra fordítva a szót szerintem szimplán légy többet fiúk társaságában. A barataidon keresztül sokkal egyszerűbben működnek ezek a dolgok. Amúgy meg felesleges elsietni. Elég ha megadod az esélyt magadnak a fent leírtak szerint és úgy is jönni fog az a szőke herceg. Sok sikert! 😊

2020. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem Norbi miatt, de amúgy szeretnék többet sportolni és fogyni, ebbe beletaláltál. 😂


Egyébként többnyire fiú barátaim vannak, így a társaság az megvan. :D

2020. jan. 25. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Neten pl. Ott csak leesik, ha valaki olyat ír, mert több időd van gondolkozni rajta.
2020. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fruzsa8 válasza:
70%
Én is nagyon hasonló helyzetben vagyok, 18 éves vagyok, ugyancsak magas (épp csak annyi a különbség, hogy én nem vagyok duci, de ezt ne vedd rossznak). volt, hogy bepróbálkozott nálam fiú, de sajnos nem voltak hasonló érzéseim felé. én csak annyit tudok mondani gyakrabban járj ki és várj:)
2020. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell beletörődni abba, hogy "introvertált" vagy. Az embereket nem lehet 2 csoportra osztani, mindenki más. Te is egyedi vagy, 1 van belőled, ne legyél tömeg ember. Ha megérted ennek a lényegét, akkor azt is megérted, hogy változtatni is képes vagy magadon. Nem csak külsőleg, de belsőleg is, lehetsz nyitottabb személyiség, fejlődni bárki képes. Ha már megtaláltad önmagad, akkor fog jönni valaki. Írhatnám, hogy a hobbidhoz kapcsolódó helyeken, oldalakon ismerkedj. Kezdésnek talán jó, de ismerkedni bárhol lehet. A kulcs, hogy tartsd magad külön egyéniségnek, ne törődj bele a sablon emberi létbe. Növeld az önbizalmad és találd meg önmagad. Még ki sem forrt a személyiséged, ne dőlj be ilyen baromságoknak, mert egy életre megbélyegezhet és mindent erre fogsz fogni, hogy ezért van (párkapcsolat, munka, élet).
2020. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nem kell beletörődnöm, próbálok is nyitni az emberek felé, ha olyanom van - emiatt ha nagyon a címkéknél akarok maradni (amikért én sem rajongok minden esetben egyébként, csak a könnyebb behatárolhatóság miatt), akkor már ambivertált lennék, de az intro felé húzva.

Úgyhogy próbálkozom én a határfeszegetéssel meg eljárok erre-arra, meg bízom benne, hogy egyetemen egy új helyen a tiszta lap miatt jobb lesz majd (mivel nálam ez is probléma valahol, hogy ahol tudom, hogy már rámsütöttek egy sztereotípiát, ott nehezebben változtatok, ismeretlen terepen viszont gond nélkül vagyok az, aki valójában, akármennyire hangzik hülyén), meg persze kibővül a lehetőségek tárháza stb.

2020. jan. 25. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Én a vőlegényemet Badoon ismertem meg, 19 éves vagyok. A társkeresők nem mumusok, persze vigyázni kell, mert rengeteg idióta van.
2020. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez engem is érdekelne... :D csak én nálad még fiatalabb is vagyok.
2020. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem követem be a kérdést, de speciál engem kicsit sem zavar, az már inkább hogy fiú barátaid vannak. az egy nagyon nagyon nagy hátrány. Viszont az az undorító ha egy lány bulizik leissza magát meg rázza a seggét mint a mai legtöbb,szóval legyél büszke hogy nem vagy olyan
2020. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!