Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Túl vagyunk a 2. randin,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vagyunk a 2. randin, minden jól ment, tali végén mondta, hogy majd írjak neki, de amikor írok mindig csak válaszol és olyan mintha nem nagyon érdeklődne felőlem. Vajon csak én gondolom túl ezt az egész írásos dolgot? (20F)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tömören fogalmaz vagy hosszasan?

Ha tömören válaszol, akkor valószínűleg elvesztette az érdeklődését irántad, ha hosszabban, akkor még van esélyed. De ha zavar akkor próbáld meg ezt megbeszélni vele

2021. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gondolod túl

Ez az egyik legzavaróbb egy beszélgetésben.

Szimplán ne írj neki, ha hiányol majd keres.

2021. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány válaszol hosszan. Én sem szoktam. Ez nem azt jelenti, hogy el fog hagyni.
2021. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hmm..Én a helyedbe egy ideig nem írnék rá ha érdekled úgyis keres.Ha meg nem...legalább megtudtad.
2021. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a fiú, neked kell kezdeményezni. De mivel megtetted, és nem nagyon reagál, most tényleg várd, hogy ő keressen.

A találkán is szűkszavú volt? Csók volt már? 🤭😉

2021. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mind a kettő találkozón rengeteget beszéltünk, ő is, és akkor egyáltalán nem volt csendes, sokat nevetett és beszélt. Csók nem volt mert mindenhol maszkot viseltünk és elvette volna a spontaneitást ha megkérem, hogy vegye le.
2021. ápr. 13. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy élőben szeret beszélni, de az, hogy egy telefont nyomkodjon hosszasan, csak azért hogy hosszú tartalmas válaszokat kapj, nem a kedvenc időtöltése.

Hívd fel, 2021-et írunk.

2021. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány kért meg, hogy írj neki, akkor bizonyára megkedvelt Téged. A következő randevún meglátod, hogy maradt-e a régi, beszédes, nevetős, vidám lány, vagy hideg lesz, esetleg el sem megy.

Sok sikert!

2021. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!