Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha 16 évesen nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 16 évesen nem tudok csókolózni?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy találkozó egy fiúval, valószínűleg meg fog majd csókolni, viszont én még soha nem csináltam. Nagyon gáz lesz? Mondjam el neki, vagy butaság?

2021. ápr. 13. 14:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyugii!!! ❤️ Ösztönbol jön majd! Menni fog! Ha tapasztalt a srác akkor tudni fogja a dolgát. Meg egyébként is.
2021. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz
2021. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy!

Szerinted ő nem érzi majd cikinek vagy gáznak?

( ő már elég sok téren tapasztalt )

2021. ápr. 13. 14:38
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

Nézd, mindent el kell kezdeni vlhol. Nyugi. Csak ne stesszelj! Miért érezné? Ő neki is volt első csók, és sok minden más.

2021. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha gáz neki a tapasztalatlanság, és ezért meg is szól, akkor azt javaslom ne legyen több találkozó. Mitől lenne egy 16 éves lány tapasztalt? Én fiúként 18 évesen csókolóztam először egy lánnyal aki már tapasztalt volt és egyáltalán nem volt gáz. Nincs erre recept, majd magadtól ráérzel hogyan kell.
2021. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
ha fogalmad sincs hogy kell, akkor hagyd hogy ő irányítson
2021. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Meglátod, hogy milyen egyszerű lesz. Becsukod a szemed, összeér a szátok, átöled... És mindent tudni fogsz a csókról 😍😉
2021. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez mindenkiben megfogalmazódik ennyi idősen, aztán jönnek a válaszok, amire azt mondod, ja nekik könnyű volt, de én tök szerencsétlen vagyok. Mindenki ilyen volt, de tényleg igaz, hogy ott majd jön minden.
2021. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Az első alkalom a legtöbb embernek rosszul sikerül. Én még itthon is gyakoroltam, majd mikor tényleg megtörtént, teljesen profinak éreztem magam. Később mondta el a párom, hogy rémes volt, de ma már csak nevetünk rajta :D
2021. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha a fiú ajkával közelít feléd, picit nyisd ki a szád. Ebből látja, hogy nem vagy ellene a csóknak. Utána csináld mindig azt, amit ő. Meg van oldva a problémád. Senki sem bújt ki mindentudóan az anyja hasából - szokták mondani.
2021. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!