Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha 16 évesen nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 16 évesen nem tudok csókolózni?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy találkozó egy fiúval, valószínűleg meg fog majd csókolni, viszont én még soha nem csináltam. Nagyon gáz lesz? Mondjam el neki, vagy butaság?

2021. ápr. 13. 14:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
haha 19 az tényleg érdekes este lehetett
2021. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
mindeketten csajra számítottunk, de be volt kötve a szemünk , mondhtani megszívattak XD , csak az a durva hogy olyan puha szája volt az illetőnek, h teljesen elhittem...
2021. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
Én 40 vagyok és nem tudok... Nincs kivel😄
2021. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jártok? Hány éves a srác?
2021. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Szia! Kedves kérdező! Én is nagyon féltem az előző alkalomtól...baj is lett...a fiú azt hitte idősebb vagyok és megcsókolt ezzel nincs semmi baj...még...hevesen kezdett csókolózni és végül ágy lett a vége.. végigcsináltam...mikor befejeztük hoztam a cuccaim és hazamentem...írtam neki hogy szakítok vele
2023. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Atikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa válasza:
Az idő mindenre IS gyógyszer! Ha nem most, akkor majd valamikor!
2023. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!