Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdeklődik irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklődik irántam? 17/f

Figyelt kérdés
Röviden, másfél évvel ezelőtt találkoztam az egyik ismerősömmel(lány) akinek a barátnője szimpatikus volt, mivel nem vagyok valami beszari egyből odamentem hozza es bemutatkoztam, úgy lattam hogy tetszett neki es szimpatikus volt a bátor fellépés de sajna kiderült hogy van barátja. Nem is foglalkoztam vele majd 1 ev mulva eszembe jutott mivel talalkoztunk, és akkor mar rég szakitott a pasijaval szoval ráírtam, beszeltünk pár napig nagyon kedves volt, majd hirtelen átváltott flegmába, úgy voltam vele hogy elhívom randira viszont a kérésre már nem válaszolt(megsem nézte). Én igazaból ezt elfogadtam biztosan nem jöttem be neki, viszont kiderült hogy elegge alakulóban volt neki egy másik palival, akivel végül nem jöttek össze vagy csak pár hetig voltak együtt, ezt nem tudom pontosan. Viszont mégis az összes insta történetemet megnézte amit hetekkel később raktam ki úgy hogy nem követjük egymást, az utcan szinte végig bámulnak volt már olyan hogy utannunk fordultak, snapen egyből visszaaddolt és streakelünk is. A kérdés pedig az lenne hogy szerintetek érdeklődne irántam vagy csak én beszélem be magamnak a dolgot , érdemes lenne ennek mégegyszer nekifutni? Mert számomra ez kicsit ellentmondásos hogy ilyen csúnyán kioffol de utanna mégis nézi a dolgaimat a barátnői között pedig téma vagyok még hónapokkal később is.

2021. ápr. 16. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Hajnali 2 lesz rövidebben nem tudnad megfogalmazni? !


De beszari vagy! Mi az h van baratja de nem foglalkozol vele, úgy értem azért néha rairhattal vna h hogy van stb.


Te beszeled be magadnak, ha meg léphetnek nem vagy elég gyors felejtsd el és keress egy sokkal szebb lányt ;)

2021. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beszari, de ha barátja van nem fogok rá nyomulni eléggé nagy disznóságnak tartom ellenkező esetben én sem örülnék neki, egyébként ennel rövidebben nem nagyon tudtam volna mivel még rengeteg apróbb részlet van és a kérdésnek a célcsoportja főleg lányok, hogy most egy teljesen jelentéktelen csávóról szoktak-e beszélni meg nézegetni a történeteit, mert magamból kiindulva hogyha nem erdekel egy ember akkor az nem lesz téma, azóta amúgy már volt dolgom több csajjal is de mégis úgy érzem hogy ő lehetne az ideális.
2021. ápr. 16. 02:41
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elszomorítani, de ha a barátnői között téma vagy, nem föltétlenül jelent jót. Előfordulhat, hogy kibeszélnek a hátad mögött.
2021. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából a legjobb barátnőivel jóba vagyok és teljesen jófej normális srácnak tartanak, azt pedig onnan gondolom, hogy téma vagyok közöttük, hogy mindig azután nézte meg a történetemet, miután az egyik barátnője is látta, szóval feltételezem, hogy írtak neki, hogy raktam ki valamit ami szerintem nem jelenthet rosszat bár nem tudom ez a csajok között, hogyan szokott menni.
2021. ápr. 16. 13:51
 5/9 anonim válasza:
87%
Szia szerintem van esély rá hogy bejöhetsz neki
2021. ápr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Bazki, téged ne az foglalkoztasson, hogy érdekled-e a csajt. INTÉZD ÚGY, hogy érdekeljed. Ez a te életed, irányítsd te az eseményeket, ne azok irányítsanak téged. Ne az eresz másszon le a Szájeren!
2021. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
77%
Elsonek en megprobalkoznek egy olyan tortenetet kitenni instara amire van eselye regalani marmint nagy esellyel hozzaszol vagy snapchaten olyan kepet kuldeni ami valaszt igenyel (mert ha nincs kedve veled beszelgetni ugyse fog ra irni semmit es az mar pont eleg visszajelzes ugy hogy le se kellett hozza egetned magad) vagy bekovetnem instan ha mar irtad hogy nem kovetitek egymast es hatha ezekkel a kis dolgokkal nem eroltetetten beszelgetest tudnal kezdemenyezni. Szoval en ilyen kis aprosagokban gondolkodnek es ha tenyleg bejossz neki vagy szeretne toled valamit akkor ugyis fog elni ezekkel a kis lehetosegekkel.
2021. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na update: rákövettem instán és nem követett vissza szóval így teljesen összezavarodtam, mivel többször is talalkoztunk velük és úgy éreztem, hogy tenyleg erdeklődik, de így szerintem felejtős a dolog.
2021. máj. 10. 02:00
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak vesztegeted az idodet. vagy szorakozik veled a csaj, vagy belekepzeled.

mi akkor nezzuk meg egy pasi sztorijat, ha valami pletyka van, vagy valami nagyon nevetseges van benne, es valamikor nyilvan azert mert tetszik. pl multkor azert neztem meg egy pasi sztorijat, meg kovettem be, mert a baratnomet elfuvarozta es azt mondta h jol nez ki, ezert meg neztem hogy hogy nez ki (nem nezett ki jol)

de igy hogy nem kovetett vissza, nem hinnem hogy akar valamit.

2021. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!