Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon érdeklődik irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Na van egy lány akivel nemrég kezdtünk el ismerkedni, beszélgetni. Messengeren elég sokat beszélgettünk ,és úgy döntöttem hogy elhívom randira. Na aznap nem válaszolt, de írt a barátnője. Mondta hogy a lány aki bejön beszélt vele, hogy mit csináljon, mivel nem szeretne velem 2-esben lenni, attól féll hogy rossz lesz, vagy nem igazán tudnánk beszélgetni, pedig ez nem így van, csak hát félénk és zárkózott típus. Na azóta 1x voltunk kint, én ő és a barátnője (aki írt nekem). Na azóta megpróbáltam hogy nem beszélek vele, és már másodszor ír nekem. Most kicsit összezavarodtam, hogy vajon mit akar. Azt sejti hogy nekem bejön, de nem tudom fordítva is van ez... Van ötletetek mit kéne csinálnom?
2019. júl. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először csak barátkozz vele, ne mutasd, hogy többet akarsz. Ha tényleg ilyen zárkózott, akkor először azt kell elérned, hogy felhőtlenül legyen melletted.

Nem rossz ötlet egy találkozás, de ha ez neki nem tetszik és fél akkor kezd először egy videochattel. Látjátok egymást, de nem vagytok élőben egymás mellett. Ha ez jó megy akkor, néha néha egy találkozó. Remélhetőleg már plusz fő nélkül.

Az az első, hogy elengedje magát, ha ez megvan akkor már határ a csillagos ég.


Viszont az nem túl jó döntés, hogy nem írsz neki. Ez olyan, mint mikor egy beteg nem veszi be a gyógyszerét egyik napról a másikra. Visszaesik. Ne akarj a nullán kezdeni. Írj neki vissza, és hagyd, hogy lazuljon el melletted.


Oh, és azt nem mondom, hogy bejösz neki, de ha érdeklődik utánad akkor az jó jel. Van esélyed nála és ezt ne játszd el!

2019. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a videochat nem jó ötlet, mással kéne próbálkozni. De már egész sokat beszélgettünk, de szerintem még nem akar jönni. Meg hát nem irogathatunk folyton. Amúgy eddig nem is mutattam hogy többet akarok mint barátság, bár ez igaz, de ha nem így lenne, azt hinném ezt ő akarja. Nem igazán tudom mi tévő legyek :(.
2019. júl. 23. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

(az első vagyok)


Igazából sose fogad meg igazán más tanácsát. Mindig az a helyes, amit te gondoltál ki.

Gondolj bele, hogy van aki távkapcsolatban van, ők még annyira se láthatják egymást, mint ti. Nekik be kell érniük a videchattel és az üzenet váltálssal. Szerintem elsődlegesen érd be ezzel. Hagyd, hogy felszabaduljon. Ne erőltesd a találkozást, mert majd jön magától. Hidd el csak várj egy kicsit! Légy vele türelmes, ez a legfontosabb.


Ha csak barátként gondolná rád, akkor nem kért volna tanácsot a barátnőjétől, és ez így működik minden lánynál. Kedvel, csak fél és ez természetes.

2019. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ismét válaszoltál, rendben, majd igyekszem és remélem mindél hamarabb sikerülni fog. Addigis opció lehet a beszélgetés messengeren, illetve hát kimehetek vele és a barátnőjével, akkor is legalább közelebb kerülök :).
2019. júl. 23. 21:05
 5/6 Rognar ***** válasza:
Kedves kérdező. Úgy látom, te is kifogtál egy 6-ost(aki tudja érti). Persze jól is elsülhet, de csak óvatosan.. Ha maga sem tudja mi a jó neki, akkor neked nehéz dolgod lesz..
2019. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy 6-ost? Amúgy szerintem tudja hogy mit akar, csak félenk picit :).
2019. júl. 23. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!