Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elsőrandira/találkozásra mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőrandira/találkozásra mit vegyek fel mit csináljak ötletek?

Figyelt kérdés
jövőheten fogok először találkozni egy sráccal akivel már beszélek egy ideje mit vegyek fel tuti tippeket elfogadok

2021. ápr. 17. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Amiben jól érzed magad
2021. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
bármit amiben magabiztos vagy
2021. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én pl imádnám ha egy lány szoknyában és harisnyában jönne el talira😁
2021. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Egy kicsit tapadós egyenruha (ez legyen egyszínű), és egy bőrszínű harisnya. Ehhez egy tűsarkú jól illene. És egy színházi mű/igazi bőr kistáska mindent visz a fiúknál.☺️
2021. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Tangában látnám legszívesebben a lányt
2021. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit 4es mond az túl sok. Ekég egy farmer, vagy egy szép szoknya, egy csinosabb felsővel.
2021. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami olyan amit megdicsért hogy jól áll akkor azt, vagy ahhoz hasonló darabot. Nekem ez sokat segít bárkivel találokzok (haver, legjobb barátnő, rokon) mert magabiztosságot ad, hogy azt gondolja jobban nézek ki.
2021. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is olyan ruhát vegyél fel, amit szeretsz és nyugodtan, magabiztosan tudod hordani (pl ha nem szoktál mély kivágásos felsőt és magassarkút hordani, akkor ne abba menj, mert csak kellemetlenül fogod magad érezni, ha nem szereted).


Viselkedésre meg legyél természetes, olyan, amilyen eleve vagy. Ne játszd meg magad, mert az sose lesz úgy jó. Én pl. szeretem nyomatni a sz@rabbnál sz@rabb vicceket és az első alkalommal se fogtam magam vissza. Elvégre ilyen vagyok, ha nem jön be neki, akkor az még az elején derüljön ki. Úgyhogy csak legyél olyan, amilyen és jó lesz. Ha nem tetszik neki, akkor így járt.

2021. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy a többiek mondják.

Add önmagad, azt lássa aki te vagy. Nem kell magad kicsípni, feltűnősködni, mert az már nem te vagy.

Amikor én társat keresek, és találkozóra kerül sor,azt szoktam mondani a hölgynek, hogy úgy gyere, mintha csak leugranál valamelyik boltba egy fél kg kenyérért.


Ahogy a természetes minden napjaidban öltözöl.

Na persze itt most nem arról van szó, hogy a 3 éves, 100× kimosott kinyúlt fölsőt kell fölvenni. Nem. De valami normális hétköznapit.


Meg nem utolsó sorban mindenképpen azt, amiben a legtöbben dicsérnek. Van akinek nagyon jól áll egy farmer gatya, jó feneke van benne, de lehet, hogy a szoknya meg úgy àll rajta, hogy felejtős.


Szóval valami ilyesmikre gondolj.

2021. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Gumicsizmát.
2021. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!