Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első találkozásánál a szülőkke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásánál a szülőkkel hogyan viselkedjek, mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Nagyon jó benyomást szeretnek tenni, én vagyok az első lány akit bemutat a szüleinek. Tőle sem annyira tudok tanácsot kérni mivel elegge regota nem el már a szüleivel így annyira ő sem ismeri őket. Milyen témákat illik ilyenkor felhozni ? Magázódni kell? Nagyon panikolok:(
2019. ápr. 2. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Vegyél fel egy inget egy farmerrel, ezt a kombót nem lehet elrontani. Elegáns, de nem túlságosan. Először magázódj, úgyis mondani fogják, hogy nyugodtan tegezd őket. Vagy kérdezd meg.

16L

2019. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

A legeslegtermészetesebben viselkedj. Ne izgulj, a szülei nem harapnak. Ők is voltak fiatalok, megértik a helyzetedet. Köszöntsed őket "jónapot"-tal, vagy "csókolom"-mal. Ha kezet nyújtanak, természetesen, elfogadod, de nem Te nyújtasz elsőként. Ha puszira nyújtják az arcukat, viszonozd. Természetesen - magázzad őket. Első találkozásnál aligha ajánlják fel a tegeződést. Te ezt semmiképp se kezdeményezd!

A beszédet valószínűleg ők indítják, de ha csend állna be miután Téged bemutattak nekik, akkor dicsérd meg a környéket, a falut, a várost, ahol laknak. Kérdezd meg mióta laknak ott, szeretnek-e ott lakni, ne tekintgess szerte-széjjel a szobában (azaz ne mustrálgasd a berendezést, a fali képeket stb.). Ha valami igazán különlegeset látsz, ami valóban felkeltette a figyelmed, érdeklődhetsz felőle. A többi alighanem jön magától. Búcsúzni "viszontlátásra" vagy "csókolom, örültem, hogy itt lehettem, mindent köszönök szépen". Te semmiképp se mondd a búcsúzásnak, hogy "örülök, hogy megismerhettem Önöket (mindkettőjüket, mindnyájukat..."). Ezt nekik kell kimondaniuk, de nem kötelező! Te elsőként nem nyújtasz kezet, hanem megvárod, hogy ők nyújtsák. Ha nem nyújtják, semmi illetlenséget nem követnek el, legfeljebb szokatlan.

2019. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Üzenet 1.-nek:

nagyfokú illetlenség és neveletlenség lenne, ha egy generációval fiatalabb azt kérdezné az idősebbtől, hogy tegezheti-e őt (őket)!!!

A tegeződést mindig az idősebb, férfivel szemben a nő a magasabb beosztású a ranglétra alacsonyabb fokán levővel szemben kezdeményezi!!!

F.

2019. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat igazából étterembe megyünk és nincs egy ingem sem,mert idiotan nezek ki benne :Dd
2019. ápr. 3. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ing nélkül (ha észrevétlenül be is mész) kitessékelnek.

Kérj kölcsön. Csak egyetlen inged van???

2019. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező az ing :D. Egy olyan elegánsabb (és visszafogott) felső/blúz/kisruha, amiben jól érzed magad tökéletes lesz :).
2019. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mentem ingben és wow senki más sem ment abban. Nem színházba mentünk. FARMERBAN meg egy csinosabb trikóban mentem
2019. ápr. 4. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!