Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel az első találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel az első találkozóra?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban találkozni fogok egy fiúval, egy nagyon nagyon helyes fiúval. Mivel Ő is, Én is vidékiek vagyunk így Pesten fogunk találkozni. Nem tudom mennyire kéne kiöltözni. Általában ,,classy elegant” stílusú ruhákat hordok. Sétálni tuti fogunk. Magassarkú/ szoknya kombót tervezgetek. Magassarkúban tudok menni, elég magabiztosan. 178-179cm vagyok és ha felvennék még egy magassarkút valószínűleg magasabb lennék a fiúnál (184). Sokan mondták, hogy jól áll a szoknya mivel hosszú és vékony lábaim vannak, narancsbőröm sem nagyon van. Feszülős magassarkú fekete csombcsizmát gondoltam mini szoknyával, túl kihívó? Mit gondolna ha ilyenben mennék oda? Nem gondolná, hogy könnyűvérű vagyok? Egyik barátnőm mondta, hogy olyan fehérneműt vegyek fel, hogy ha esetleg van ,,valami”..de nem akarom azt..szerintetek?

A másik: ahhoz képest, hogy a lábaim és karom vékony, elég nagy cicim van. Nem fogja furának találni? Vagy azt gondolni, hogy mennyire aránytalán vagyok?

A másik: smink? Hál’ Istennek nem vagyok egy pattanásos típus viszont talán valami smink kéne, nem?

Derékig érő világosabb barna hajam van, világos kék szemekkel.


Mit csináljunk a találkozón? Séta? Hogy köszönjük? Öleljük meg egymást vagy inkább ne?


Szerintetek ez jó lesz, vélemények?

Köszi ha végig olvastad!



2018. szept. 9. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a combcsizma és miniszoknya kicsit kihívó lenne első találkozóhoz. Vegyél fel valami csinosat. Ha a szoknya jól áll neked, akkor vegyél fel azt, de ne túlzottan mini szoknyát :)


Nem hiszem, hogy aránytalannak fog gondolni.


Egy visszafogott smink abszolút belefér.


Valami olyan programot találjatok ki, ahol tudtok beszélgetni, a köszönés pedig majd jön magától :)

2018. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szoknya jó ötlet, de ne vegyél fel nagyon magas sarkú cipőt, a fiúk nem nagyon szeretik, ha a lány magasabb, és lehet, hogy tényleg sok lenne picit. És ne aggódj, nem fogja furcsának találni, hogx nagyobb a melled. A sminknek meg szerintem elég az, amit szoktál hétköznapokon hordani. Vagy ha nem hordassz, akkor szempillaspirál, esetleg tusvonal, és rúzs, bár az csóknál úgyis lejön, szóval ha nem akarsz, nem muszáj. Szerintem nem kell túlbonyolítani, remélem jól érzitek majd magatokat:)
2018. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!