Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akarom a találkozást, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom a találkozást, de mégis félek?

Figyelt kérdés

(én 23 vagyok és lány, ő pedig 22 éves fiú)

pár hónapja már beszélgetünk messengeren, tetszünk is egymásnak, volt már köztünk intimebb beszélgetés és stb

jövő hét szombat este átjön (egy városban lakunk egyébként) és már előre félek

iszogatni fogunk és sorozatozni

félek, hogy beégek előtte, hogy nem tudok ellazulni, hogy kínos csend lesz és hasonlók

plusz szűz vagyok és félek, hogy ha megtörténik akkor fáj és nem tudom élvezni, kellemetlen lesz neki is vagy nem tudom

lehet előtte innom kéne, hogy ellazuljak?

mit javasoltok?



2021. ápr. 18. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem inkább ivás helyett menj el sétálni, futni, és gondold át a dolgokat!
2021. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan-ugyan! Pár hónapja messengereztek, szóba jött az intimebb téma, mondta, hogy gumit hoz magával...

Ez a fiú már biztosra veszi, hogy lefekszel vele. Te döntöd el, hogy akarsz-e még várni vagy esetleg 1-2 hónapot még rád áldoz, aztán talál más valakit.

Az iszogatást nem ajánlom, de ha mégis, akkor nehogy annyit igyál, amennyit elvár tőled, hanem kevesebbet.

Ne törődj azzal, hogy már 23 éves vagy és nem voltál fiúval (úgy).

Ffi.

2021. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mások hogy működnek szüzesség terén. Nekem fontos volt, hogy megbízzak a másikban, mert ahogy te is írtad, féltem, nem akartam csak úgy egy futó kalandban. És nekem nagyon megérte így, 6 éve történt a dolog azzal a pasival, aki mára a vőlegényem. 2 hónap után feküdtünk le, de volt előtte petting.

Egyik barátnőm több, mint 7 éve van a pasijával, ők is elsők voltak egymásnak, másik barátnőmék 3 éve és ők is.

Ha félsz, akkor szerintem nem kéne belemenned így, hogy nem is találkoztatok még. Akivel együtt vagy az általában jobban megérti, hogy neked ez az első és idő kell hozzá. Akit meg alig ismersz, pont nem fog érdekelni, csak nyisd szét a lábad. Ez + a stressz lehet hogy olyan élménnyé teszi, hogy sokáig egy törés marad majd benned.

2021. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!