Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy nem szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem szeretem mégis rettegek, hogy elveszítem?

Figyelt kérdés
Barátinak nem mondanám a kapcsolatunkat, mert ő sokkal többet érez, én viszont nem. Mégis emiatt minden nap rettegek attól, hogy elveszítem, hogy már soha többet nem beszélünk. Azt sem tudom elképzelni, hogy más lánnyal legyen, de valahogy azt sem, hogy hosszútávú kapcsolat legyen közöttünk. Élt már meg valaki hasonlót?

2019. jan. 22. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert üríteni akarsz belé hapsikám.
2019. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20/L...
2019. jan. 22. 16:01
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mutass képet
2019. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Punci. Elnézted a kategóriát. A tini kapcsolatoknak számodra vége.
2019. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért van, mert szereted, csak nem akarod beismerni. Adj egy esélyt a kapcsolatnak.
2019. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem éreztem jogosnak, a felnőtt kapcsolatok témába írni.
2019. jan. 22. 16:18
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Húsz éves nyanya lettél. És még mindig szűz vagy.
2019. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

20 éves felnőtt nő vagy, ideje lenne már ilyen döntéseket meghozni, egyedül is! De segítek azért, hogy tisztán láss...

Te nem érzel vele kapcsolatban semmit, csak a vele töltött emlékek veszteségért sírsz, ha majd külön váltok! Ő neki még esélyt se adtál, de majd később bánni fogod az egészet, ha majd olyant találsz, akivel mellé nyúlsz. De egyébként én elmondanám az igazat vele kapcsolatban, nem húznám az idejét, holmi látszatért. Nem passzoltok egymáshoz, ennyi a történet...

2019. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem itt most a kor rohadtul nem jelent semmit, nem is kell fennakadni rajta.


Köszönöm utolsó a normális választ, tudja, hogy mi a helyzet és nincs álltatva, mégis fáj nekem (holott szerintem nem kéne)

2019. jan. 22. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Szegény pali😥

Friendzone is on

Látod mind a ketten szenvedtek. Próbálj meg vele egy kapcsolatot hátha az a kulcs.

2019. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!