Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ki ír, kinek? Lassan 2 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ír, kinek? Lassan 2 hónapja beszélünk, 3 randink is volt, csók ölelés meg volt már. Viszont minden tali után mindig én írok, volt olyan , hogy 1 napig nem beszéltünk, mert csak akkor írt amikor én írtam neki. (20F)

Figyelt kérdés
Lányok, ti, hogyan viszonyultok ehhez?

2021. ápr. 22. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ennyire nem érdekled vagy csak nem szeret írásban "beszélgetni" 🤷‍♂️
2021. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány máshogy vélekedik erről, de szerintem próbáld meg azt, hogy nem írsz neki sokáig, és akkor hátha keres. Számomra furcsa hogy ő sose ír neked, mert ha valaki érdeklődik a másik iránt, akkor az ír neki. Kérdezd meg tőle szerintem.
2021. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy volt ha írtam akkor irtunk. Mondom kiprobálom nem irni nek, egy hetig nem irtunk majd irt magától, hogy haragszom-e, hogy nem irok. Azóta mar ir elsőnek is.
2021. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. Pár napig ne írj neki. Utána ha írsz, megkérdezheted, hogy néha várod azt, hogy ő írjon elsőként. Ha addig akarsz várni, hogy ő írjon és szemedre veti a hallgatást, akkor szép szóval közöld, hogy mivel eddig mindig Te írtál elsőként, azt hitted, hogy unalmas vagy neki és nem érdekled őt. Szerintem rendbe jön köztetek.
2021. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy manapság a lányok elvárják, hogy a fiú keresse mindig, lehet emiatt van ez, bár ez viselkedés elég idétlen ha kölcsönös az érdeklődés.
2021. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt 3szor találkoztatok, és csak csók volt és nem keres? Van valakije. Ez a sztori velem ugyanígy megtörtént. Beetetett, hogy belezúgjak, messze lakott szombathelyen, keveset és ritkán találkoztunk és a végén kiderült palija van amúgy. Aztán jöttek a kamudumák, hogy ő tudja most nagyon másnak látom mint aminek mutatta magát, de hogy akarja folytatni csak a szülők ismerik egymást és így hozták őket össze és nagyon jóban vannak ezért nem tud szakítani mert szinte sosem találkoznak és írásban nem fog, és nagyon rosszul bánik vele a csávó amúgy is és alig várja vége legyen és velem legyen, mert a csávó olyanokat mond neki, hogy örülök, hogy Görögországba kell mennem, mert így legalább több száz kilométer van köztünk stb. Én bekajáltam és beszéltem vele egy két hetet még, volt egy találkozó is, ahol még mindig nem jöhettünk össze, mert még mindig nem tudott szakítani. Aztán nem sokkal utána még ő tiltott le engem. Ez 2019 nyarán volt. Azóta is együtt van a csávóval aki ilyen borzalmasan bánik vele 🤡. Jókat szórakozunk néha ezen a sztorin a legjobb barátommal.
2021. máj. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!