Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak majd a lánynál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak majd a lánynál?

Figyelt kérdés

Áthívott egy lány netlixezni, de nagyon sejtem hogy nem csak azt akar csinálni. Viszont elég tapasztalatlan vagyok mit csináljak majd, hogy ne égjek be előtte?


17f



2021. ápr. 22. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Ne menj át.
2021. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Át akarok menni, csak nagyon új ez a helyzet nem akarok előtte beégni
2021. ápr. 22. 15:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát de az a baj hogy nem tudod, hogy mit akar. Mi van ha tényleg csat netflixezni. Amúgy hány éves a leányzó?
2021. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
16 éves, de tett olyan utalásokat amiből leszűrtem hogy akar minimum pettinget
2021. ápr. 22. 15:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hűha hát pettingelni csak tudsz nem?
2021. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Legyen ovszered.

Petting nem nehéz, nezd googlen hogy kell

2021. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha arra kerül(ne) a sor, rá fogsz érezni.
2021. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha áthívott és valóban pettingelni akar, akkor nagyon bejössz neki, vagyis nem nagyon tudsz beégni.:) Vedd viccre, ha esetleg megjegyzi, hogy vmit rosszul csinálsz. Pl.: ha azt mondja, hogy rosszul smárolsz, akkor válaszolj neki vmi ilyet: "Akkor gyere és taníts meg, ha te vagy a csók mester!" - persze mindezt viccesen.

Szurkolok! Majd írd meg, hogy mi lett!:)

2021. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi 9 es leírom a tapasztalatokat:)
2021. ápr. 22. 16:33
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Netfixelés közben találj okot arra, hogy megsimítsd az arcát, később a karját, vállát, aztán érj ahhoz rajta, amit az ösztönöd követel. Hidd el, hogy követelni fog, csak ne légy betojva.

Én a szexet most első látogatásnál abszolút nem tanácsolom. Mi lesz, ha (gyakori szokás szerint) kopogtatás nélkül (vagy azzal), belép az anyja, apja? Kidobhatnak, mint a görényt. Az intim tevékenység akkor jöjjön elő, amikor csak kettesben vagytok valahol és senki sem zavarhat. Nem kell tokostól rohanni a házba. Kell, hogy ez idővel kialakuljon.

2021. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!